Wyszukiwałeś:

Scenic

. Znaleziono 579 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Scenic

Spróbuj też wyszukać: scenic 1 scenic wymiary Grand Scenic

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 579 wszystkich):

Awaria mocowania pasów w Renault Scenic

Wadliwe mocowanie pasów bezpieczeństwa w samochodach Renault Scenic możestwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia konsumentów - poinformował PrezesaUOKiK producent. Na polski rynek trafiło blisko 6 tysięcy takich aut.

 

Nowa twarz Renault Scenic

Nie tylko Renault Kangoo odczuje w tym roku zmiany. Pod ołówek projektantówposzedł także model Scenic, którego nowa odsłona ma zadebiutować wraz zkońcem tego roku.

 

Renault Scenic w nowych szatach

Wraz ze zmianą roku kalendarzowego w sprzedaży pojawi się odmłodzona wersjaRenault Scenic. Pojemny mini van francuskiej marki otrzyma zmodyfikowany pakietwyposażenia, zmieni się układ siedzeń (Renault Grand Scenic) i pojawią sięnowe jednostki napędowe.

 

Renault Scenic: Premiery nie było!

Jak donosi brytyjski serwis branżowy Auto Express na odbywających sięaktualnie targach samochodowych w Londynie na próżno można szukać nowej,odmłodzonej wersji Renault Scenic. Francuski reprezentant klasy MPV po prostusię na nich nie pojawił.

 

Renault Scenic w nowej szacie

Tegoroczny salon motoryzacyjny w Genewie będzie okazją do pierwszejprezentacji nowego wcielenia Renault Scenic z przyrostkiem Conquest. Tym razemauto zostało zaadaptowane ze zwykłego, miejskiego vana w samochód, którypowinien sobie poradzić nawet z większym błotem.

 

Renault Scenic: Trzecie wcielenie + [VIDEO]

Polski rynek, jako pierwszy, jest miejscem, gdzie debiutuje właśnie wsprzedaży trzecia już generacja Renault Scenica, pioniera i lidera niezwyklepopularnego segmentu minivanów. W Paryżu i jego okolicach mieliśmymożliwość sprawdzić, jak nowy Scenic sprawuje się na różnegorodzaju drogach.

 

Renault Grand Scenic: Rodzina na swoim... miejscu

Większy, zwinniejszy i lepszy jakościowo. Tak w skrócie przedstawiasię recepta inżynierów Renault na idealnego vana, jakim bez wątpieniama być nowy Grand Scenic. Sprawdzamy czy tak jest w rzeczywistości.

 

Wątek na forum: Mam problem bo nie działa prędkościomierz Scenic 1,6 16v '99

Scenic 1,6 16 V '99, ABS.Mam problem z prędkościomierzem w moim scenic'u objawy były następujące: podczas jazdy prędkościomierz nie pokazuje ile jadę oraz nie nalicza przebytych kilometrów lecz czasami podczas jazdy nagle pokazuje prawidłowo np. przez około 5 km jest ok( pokazuje wartość właściwą...

 

Renault Grand Scenic 1.2 TCe: Duże auto z małym silnikiem

Minivany nie mają łatwego życia. Moda na wszelkiej maści crossovery sprawia,że nabywcy coraz rzadziej spoglądają na typowo rodzinne auta, jakimi sątakie modele jak Renault Scenic. W naszym teście przedłużona,siedmiomiejscowa wersja Grand Scenic z malutkim, bo zaledwie 1,2-litrowymsilnikiem benzynowym.

 

Renault Scenic z nowym silnikiem

Daimler i Renault wzmacniają współpracę w kwestii jednosteknapędowych. Nowa konstrukcja przygotowana przez niemieckich i francuskichinżynierów trafi pod maskę modeli Scenic i Grand Scenic.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018