Wyszukiwałeś:

Schengen

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Schengen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe przejście Świnoujście-Garz

W 2008 roku, najprawdopodobniej w październiku, przejścia graniczne w ogóle będą niepotrzebne, gdyż wejdziemy do układu z Schengen - po co więc trwonić pieniądze na infrastukturę przejścia granicznego, skoro po roku będzie niepotrzebna ? proszę o wyjaśnienie ~JaS

 

Wątek na forum: Nowe przejścia graniczne na Dolnym Śląsku

Po co budować przejścia graniczne skoro od stycznia 2008 wchodzimy do strefy Schengen i nie będzie kontroli? ~dalej

 

Rozbudowa przejścia w Medyce

Rozpoczęto rozbudowę i modernizację polsko-ukraińskiego przejściagranicznego w Medyce. Inwestycja jest realizowana m.in. dzięki pomocy wwysokości 16 mln zł ze środków Funduszu Schengen.

 

Modernizacja przejść granicznych

W 2006 roku województwo podkarpackie otrzymało dodatkowe pieniądze zFunduszu Schengen, które zostały przeznaczone na budowę i modernizacjęprzejść granicznych w Krościenku i Medyce.

 

Utrudnienia na granicy w Krościenku

W dniach od 15 kwietnia do 30 września 2007 r. na drogowym przejściugranicznym w Krościenku nastąpią poważne utrudnienia w dokonywaniu odpraw wobu kierunkach. Utrudnienia wynikają z rozbudowy przejścia granicznego.

 

Niemcy się „zbroją”

Polscy kierowcy na ten dzień czekają od dawna. 21. grudnia 2007 roku Polskaprzyjmie porozumienia układu z Schengen. Oznacza to między innymi brakkontroli paszportowej na granicach z pozostałymi krajami Unii Europejskiej orazlikwidację uciążliwych kolejek.

 

Polskie granice gotowe na Schengen

W nocy z 20 na 21 grudnia tego roku znikną kontrole na granicach Polski zinnymi państwami członkowskimi Unii Europejskiej. To efekt przystąpienianaszego kraju do układu z Schengen. Teraz cała uwaga służb celnych igranicznych skupi się na uszczelnieniu granic z pozostałymi sąsiadami.

 

Wjeżdżamy do strefy Schengen

Od kilku dni, dokładnie od 21 grudnia 2007 roku, Polska znajduje się w strefieSchengen. Cóż to oznacza, poza zniesieniem kontroli na granicach, dlaprzeciętnego Kowalskiego? Jakie obowiązki i prawa pozostały, a co sięzmieniło w tej kwestii...

 

Wróciły granice przy wjeździe do Włoch

Od wczoraj (28 czerwca) przywrócona została kontrola graniczna dlaosób wjeżdżających na terytorium Włoch z innych krajówczłonkowskich Unii Europejskiej. Władze włoskie zawiesiły obowiązywanieukładu z Schengen do 15 lipca.

 

Sprawniej na przejściach w zachodniopomorskim

Szczeciński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradprzebuduje odcinki dróg krajowych nr 10 i 13 prowadzące przez terendawnych przejść granicznych w Lubieszynie i Rosówku. Zrealizowanie tychinwestycji usprawni przejazd granicę i uporządkuję ruch.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019