Wyszukiwałeś:

Schmitz X

Cargobull X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Schmitz Cargobull

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Targi Autotec 2008 - raport

AUTOTEC to największe targi samochodów użytkowych w Europie Środkowej,zapisane w prestiżowym kalendarzu wystaw O.I.C.A. Wystawcy tegorocznej edycji,która odbywała się od 4 do 8 czerwca, zapełnili 10 pawilonówCentrum Wystawienniczego w Brnie i większość zewnętrznej powierzchniwystawienniczej.

 

60 lat chłodzenia

Jeden z największych producentów przyczep i naczep, działający od 1892r. Schmitz Cargobull, wypuścił na rynek swoje pierwsze przyczepy chłodnie 60lat temu. Od tego czasu jej produkty wyznaczają standardy w branży. Obecnie podrogach Europy porusza się ponad 100 000 pojazdów chłodniczych firmySchmitz Cargobull.

 

Powstaje nowa stacja pojazdów ciężarowych w Strykowie

W Strykowie powstaje kolejna stacja sieci samochodów ciężarowychMercedes-Benz. Powstanie u zbiegu autostrad A1 i A2, niedaleko od Łodzi.Pierwsi klienci będą mogli pojawić się w stacji na początku 2011roku. Stacja będzie prowadzić sprzedaż i serwis naczep Schmitz Cargobulloraz pojazdów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz.

 

Nowa opona Goodyear

Goodyear wprowadza nową linię opon do naczep, z przeznaczeniem główniedo pojazdów używanych w sektorze przewozów regionalnych. LiniaRegional RHT II dopasowana jest przede wszystkim do obręczy o średnicy 22,5cala oraz oferuje dłuższe przebiegi i mniejsze opory toczenia wporównaniu z poprzedniczką – Goodyear Regional RHT. Przekładasię to na jeszcze niższe koszty na kilometr dla operatorów flottransportowych.

 

Zaoszczędź 2000 litrów ON

Tankowanie do pełna dalekobieżnej ciężarówki kosztuje dziś od 1000do 2000 euro. Aerodynamiczna naczepa i ciężarówka Daimlera pozwalająna drastyczne ograniczenie oporu powietrza i zużycia paliwa.

 

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat Mercedesa (PPC) wygrał ze Stanisławem Mierzejewskim,polskim mistrzem ekonomicznej jazdy, osiągając lepszy od niego wynik aż o 2l/100km. Rywale pokonali tą samą, 68-kilometrową trasę pojazdem ciężarowymMercedes-Benz Actros.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Schmitz Cargobull".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019