Wyszukiwałeś:

Scion

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Scion

Spróbuj też wyszukać: kia soul Syrena

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Wszystko o samochodach Scion

Scion to stworzona w 2002 roku i należąca do Toyota Motor Corporation marka samochodów osobowych, z przeznaczeniem głównie na rynek amerykański. Samochody tej marki to głównie małe, miejskie auta, o przystępnej cenie i atrakcyjne wizualnie, a przeznaczone zwłaszcza dla młodszej klienteli.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 
 
 
 
 

Bardzo koncepcyjny Scion

Podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku zostałoodsłonięte nowe dzieło projektantów pracujących dla japońskiegoproducenta samochodów Toyota. Był nim samochód Scion FUSE SportsCoupe.

 

Większe i mocniejsze Sciony

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Chicago, Scion,marka należąca do Toyoty, zaprezentowała dwie nowości. Całkowicie nowymodel xD oraz drugą generację modelu xB.

 

Krasnale Chevroleta

W Stanach Zjednoczonych popularność małych samochodów ciągle wzrasta. Podużych sukcesach MINI, należącej do Toyoty marki Scion i pojawieniu sięwkrótce na rynku małych Smartów, również rodzimy Chevrolet planuje dodaćdo mini-koszyka swoje trzy grosze, a właściwie trzy modele.

 

Toyota: Sportowy bliźniak bez dachu

Oddział Toyoty zajmujący się sportem motorowym przedstawił pod konieczeszłgo tygodnia specjalnie przygotowaną wersję modelu Scion FR-S,który jest amerykańską wersją Toyoty GT 86. Toyota Racing ma zaszczytprzedstawić samochód Scion FR-S Speedster.

 

Scion xB: Auto dla indywidualisty

4.75 Jeżeli lubisz się wyróżniać i niemasz problemu z tym, że części szukasz dwa razy dłużej, kupuj i ciesz siękażdą milą spędzoną za kierownicą SCION'a XB. Dokładnego średniegospalania w trasie nie znam ponieważ nie jeżdżę w takie ;)

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018