Wyszukiwałeś:

Scirocco X

R X

Line X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Scirocco R Line

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Spo'R'towe Volkswageny już w Polsce

Sportowe wersje R Golfa i Scirocco dostępne są już w ofercie polskichr>salonów Volkswagena. Ceny? Dość at'R'akcyjne.

 

Volkswagen sportowo i ekskluzywnie

Popyt na sportowe i ekskluzywne samochody ciągle rośnie. Życzeniar>klientów mają przy tym różnorodną naturę: niektórzyr>kierowcy preferują tylko i wyłączenie bardziej sportowy wygląd, innir>stawiają na ekskluzywne wnętrze, a wielu marzy o modelu, którego napędr>i zawieszenie będą oferowały profesjonalne, sportowe osiągi.

 

Volkswagen Scirocco: Wersja GTS powrotem do korzeni

Podczas rozpoczynających się w piątek targów motoryzacyjnych AMIr>koncern z Wolfsburga po raz pierwszy zaprezentuje model Scirocco w wersji GTS.

 

Milionowy Volkswagen Scirocco

Niemiecki producent rodem z Wolfsburga ma kolejne powody do popadania wr>samozachwyt. W fabryce Volkswagena taśmę produkcyjną opuścił milionowyr>egzemplarz Scirocco.

 

Nowe Scirocco już w salonach

Scirocco po liftingu już można zamawiać w polskich salonach Volkswagena.r>Auto w promocyjnej cenie dostępne jest od ponad 82 tys. złotych.

 

Volkswagen Scirocco - cennik

Scirocco w tym roku zadebiutowało w nowej odsłonie - auto przeszłor>facelifting. Volkswagen postawił oczywiście na zmiany kosmetyczne w wyglądzier>i szersze pod maską. Scirocco po zmianach dostaniemy od kwoty 90 190 złotych.

 

Volkswagen Scirocco - dane techniczne

Topowa wersja Scirocco, ta z oznaczeniem R napędzana jest przez silnikr>benzynowy TSI o pojemności dwóch litrów. Agregat osiąga moc 280r>KM. Słabsze wersje benzynowe dostarczają odpowiednio 220, 180, i 125 KM(1.4r>TSI). Wysokoprężne silniki reprezentuje tylko jeden przedstawiciel - 2.0 TDI.

 

Volkswagen Scirocco R-Style: Z bonusową dychą

Ten model nie potrzebował dużych zmian w wyglądzie i ich nie dostał. Lekkar>kosmetyka modelu Scirocco nie przynosi rewolucyjnych modyfikacjir>również we wnętrzu. Scirocco mógłby być autem, którymr>Volkswagen w 100% wyłamałby się z ram i ograniczeń. No właśnie,r>mógłby…

 

Volkswagen Scirocco GTS na targi w Szanghaju

Przywrócenie modelu Scirocco po wielu latach było świetnym posunięciemr> Volkswagena. 23 lata po wprowadzeniu pierwszej generacji w wersji GTS, Niemcyr>dopisują te trzy literki do najnowszego wcielenia swojego coupe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Scirocco R Line".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019