Wyszukiwałeś:

Scuderia

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Scuderia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Piękna nowość ze stajni Ferrari

Ferrari F430 Scuderia jest najnowszym dzieckiem włoskiej stajni, które wejdzieniebawem do limitowanej sprzedaży. Samochód oparty jest na modelu F430Challenge Stradale, który został odchudzony i doładowany jeszcze większąmocą.

 

Scuderia ujarzmiona przez Novitech

Z pewnością Ferrari F430 Scuderia jest jednym z tych samochodów,który wiele osób chciałoby mieć w wymarzonym garażu. Ten510-konny "ogier" potrafi rozpędzić się do setki szybciej niżzwykły zjadacz chleba jest w stanie sobie wyobrazić. Tymczasem specjaliści zfirmy Novitec sprawili, że robi to jeszcze szybciej.

 

Najszybsze Ferrari z otwartym dachem

16. już tytuł mistrza świata Formuły 1 wśród konstruktorówbył pretekstem dla Ferrari do zaprezentowania najszybszego kabrioleta wdziejach firmy - limitowanego modelu Ferrari Scuderia Spider 16M.

 

Niemcom zawsze mało

Ferrari F430 Scuderia Spider 16M to samochód w którym ostatniąrzeczą na którą można byłoby narzekać to niedostateczna moc. Innegozdania są specjaliści z firmy Novitec, którzy stwierdzili, że 510 KMmocy w standardowej wersji to stanowczo za mało.

 

Ferrari F430 Scuderia M16 Spider + 38KM

Mająca swoją siedzibę w niemieckim Solingen, firma Wimmer RS postanowiłapoprawić dzieło doskonałe, czyli Ferrari 430 Scuderia 16M Spider. Niemcywycisnęli z włoskiego ogiera dodatkowe 38 koni mechanicznych.

 

Ferrari stworzy następce modelu 430 Scuderia

Nim na świecie pojawił się następca Ferrari F430, Włosi stworzyli jeszczeostatnią wersję tego auta. Surową i tak zestrojoną by maksymalnieprzenosić emocje i doświadczenie Ferrari z Formuły 1 do drogowego auta.Pojawi się następca Ferrari 430 Scuderia.

 

Scuderia Toro Rosso z silnikami Renault

Od przyszłego roku zespół Scuderia Toro Rosso, który należy doRed Bull Racing będzie korzystał z jednostek napędowych Reanult. Toro Rossootrzyma również wsparcie w postaci francuskiego systemu KERS.

 

Kolejna Scuderia od Ferrari

Do targów motoryzacyjnych we Frankfurcie pozostały dwa miesiące i tymsamym do nas dociera coraz więcej informacji i plotek dotyczących premierjakie być może zobaczymy na IAA.

 

Stefano Domenicali nie jest już szefem Ferrari

Chyba nikt nie czuje się zaskoczony. Stefano Domenicali przestał pełnićrolę szefa zespołu Scuderia Ferrari. Włocha zastąpi Marco Mattiacci,dotychczasowy prezes północnoamerykańskiego oddziału Ferrari.

 

Rekord Nürburgringu pobity!

Na Nürburgringu nieustannie trwa wyścig. Celem jest rekordpółnocnej pętli toru. Ten został znów złamany. ZespółScuderia Cameron Glickenhaus pobił rekord toru należący do Pagani Zondy R.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019