Wyszukiwałeś:

Sebastien X

Buemi X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sebastien Buemi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

F1: Sensacja w Melbourne i dramat Kubicy

Jeszcze na trzy okrążenia przed metą Robert Kubica miał duże szanse zostaćbohaterem i wygrać inauguracyjną sezon 2009 Grand Prix Australii. Niestety,jadący wtedy na trzeciej pozycji Polak wziął się za wyprzedzanie SebastianaVettela. Inauguracyjny wyścig w Melbourne wygrał Jenson Button z BrawnGP-Mercedes, zespołu debiutującego w F1.

 

F1: Sebastien Bourdais na bruku

Sebastien Bourdais nie jest już kierowcą Toro Rosso i nie wystartuje podczasGrand Prix Węgier. - "Ta współpraca nie przynosiłaefektów" - tłumaczy Franz Tost, szef Toro Rosso.

 

F1: Autorski STR5

Tor Ricardo Tormo w Walencji po raz kolejny był miejscem prezentacji zespołuF1. Tym razem chodzi o zespół Scuderia Toro Rosso, któryprzedstawił swój samochód STR5.

 

F1: Kobayashi najszybszy

Japończyk Kamui Kobayashi, nowy kierowca zespołu Sauber był najszybszypodczas czwartkowych testów na torze Jerez. W zmiennych warunkachatmosferycznych jakie panowały wczoraj w Hiszpanii, Robert Kubica w bolidzieRenault był ósmy.

 

F1: Vettel szybki w Walencji, Kubica stracił podium

Sebastian Vettel z zespołu Red Bull Racing wygrał wyścig o Grand Prix Europyna ulicznym torze w Walencji. Robert Kubica startujący Renault był piąty,choć jak sam przyznał na mecie, w grę wchodziło nawet podium.

 

F1: Toro Rosso potwierdza, Buemi zaprzecza

Konflikt informacyjny w Toro Rosso. Szef zespołu Franz Tost potwierdził, żezespół w sezonie 2011 nadal będzie korzystał z usług tych samychkierowców. Tymczasem Sebastien Buemi dementuje wypowiedź przełożonegoi mówi, że jeszcze kontraktu nie przedłużył.

 

F1: Alonso najszybszy

Po wtorkowym, nieformalnym zwycięstwie Sebastiana Vettela w Red Bullu, środowetesty na torze Ricardo Tormo należały do kierowcy Ferrari, Fernando Alonso.Hiszpan wykręcił najlepszy czas sesji podczas jednego okrążenia - 1.13,307.Robert Kubica był piąty.

 

F1: Buemi niezadowolony z decyzji szefów

Ze względu na to, że od kilku lat program jazd testowych w Formule 1 zostałmocno ograniczony, gro zespołów wykorzystuje piątkowe treningiwłaśnie w celu sprawdzenia bolidów w różnych specyfikacjach.Często też decydując się na skorzystanie z usług kierowcówtestowych. Tak właśnie uczyni w sezonie 2011 zespół Toro Rosso.

 

Skład kierowców Torro Rosso na 2012 rok

Zespół Toro Rosso przedstawił skład kierowców na przyszłysezon. Ku zaskoczeniu wszystkich, ani Jaime Aquersuari, ani Sebastien Buemi nie będą reprezentować barw Toro Rosso w przyszłym sezonie.

 

Byli kierowcy F1 w zespole Toyoty w Le Mans

Toyota w 24h wyścigu w Le Mans wystawi dwa samochody klasy LMP1. ParteramiHiroakiego Ishiury na Circuit de la Sarthe będą Anthony Davidson orazSebastien Buemi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Sebastien Buemi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019