Wyszukiwałeś:

Sebastien X

Loeb X

. Znaleziono 132 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sebastien Loeb

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 132 wszystkich):

WRC: Loeb ukarany, Hirvonen bliżej tytułu

Sebastien Loeb cieszył się ze swojego zwycięstwa w Rajdzie Australiikrótko. Tuż po finiszu, podczas badania technicznego w Citroenie C4 WRCstwierdzono niezgodne elementy stabilizatora. Kara 1 minuty dla Francuza dałazwycięstwo Mikko Hirvonenowi (Ford Focus WRC), który wykonał bardzoważny krok w drodze po swój pierwszy tytuł mistrza świata.

 

WRC: Loeb fruwa, Hirvonen szuka rytmu

To dopiero początek, jednak po trzech pierwszych odcinkach specjalnychdzisiejszego etapu Rajdu Wielkiej Brytanii Sebastien Loeb (Citroen) wyprzedza o8,9 s. Mikko Hirvonena (Ford). Walka o tytuł mistrzowski WRC 2009 jestpóki co nadal zaciekła.

 

WRC: Loeb na szóstkę

Przed Rajdem Wielkiej Brytanii Sebastien Loeb (Citroen) tracił jeden punkt dolidera klasyfikacji Mikko Hirvonena (Ford). Po szutrowym klasyku na Wyspach toFrancuz wyprzedził Fina identyczną różnicą punktową i zdobyłswój szósty tytuł mistrzowski.

 

Rajd Sardynii: Perfekcyjny Loeb

Sebastien Loeb wygrał tegoroczny Rajd Sardynii. Francuz prowadzący CitroenaDS3 WRC kontrolował rywalizację od samego początku rajdu i zapisał na swoimkoncie kolejne 25 punktów. Drugie miejsce zajął Mikko Hirvonen (FordFiesta RS WRC), trzeci był Petter Solberg (Citroen DS3 WRC).

 

Volkswagen: Ogier bardziej realny niż Loeb

Podczas prezentacji nowego, rajdowego zespołu Volkswagena, która odbyłasię przed Rajdem Sardynii nie mogło zabraknąć pytań o przyszłychkierowców teamu. Bardziej prawdopodobną kandydaturą do zajęcia miejscalidera w VW jest Sebastien Ogier niż Sebastien Loeb, mówiąprzedstawiciele niemieckiej marki.

 

Rajd Niemiec: Loeb zdetronizowany

Sebastien Ogier i Julien Ingrassia po raz pierwszy w karierze wygrali rajd WRCna nawierzchniasfaltowej, wyprzedzając załogę Sebastien Loeb - Daniel Elena.Citroen zapisał na swoim koncie 78 triumf wRajdowych Mistrzostwach Świata FIAi od dziś jest najbardziej utytułowanym producentem w tej kategorii.

 

Sebastien Loeb w muzeum

Siedmiokrotny mistrz świata WRC, francuz Sebastien Loeb doczeka się swojejpodobizny z wosku w muzeum figur woskowych Grévin Muzeum - paryskimodpowiednikiem muzeum Madame Tussauds i jednym z najstarszych tego typumuzeów w Europie.

 

Loeb: "Ósmy tytuł ważny tak samo jak pierwszy"

Sebastien Loeb w dość kuriozalnych okolicznościach zakończył ostatniąrundę Rajdowych Mistrzostw Świata WRC, Rajd Wielkiej Brytanii. Francuzzdołał jednak wywalczyć swój ósmy tytuł mistrzowski zakierownicą Citroena.

 

Loeb o motywacji i planach na przyszłość

Czy można mieć jeszcze motywację, będąc ośmiokrotnie najszybszym kierowcąrajdowym na świecie? Sebastien Loeb, który może pochwalić się takimponującym rekordem twierdzi że tak, który uchyla rąbek tajemnicy natemat tego, co będzie robił kiedy odejdzie z WRC.

 

Sebastien Loeb testuje Citorena C-Elysee WTCC

Francuz, Sebastien Loeb kilka dni temu odbył pierwsze testy na torze PaulRicard za kierownicą modelu C-Elysee WTCC. Citroen wraz z Loebem w przyszłymroku będą rywalizować w WTCC.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Sebastien Loeb".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021