Wyszukiwałeś:

Security

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Security

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wątek na forum: Audi A8 Security

Jest u mnie w garażu i nie jeżdzi ~Paweł

 

BMW na IAA we Frankfurcie

BMW zaprezentuje na Międzynarodowym Salonie Samochodowym (IAA) we Frankurciedużo nowości. Będzie można podziwiać całkowicie nowe modele, jakrównież pozostałe innowacje techniczne.

 

A8 dla Benedykta XVI

Firma ze Strzelec Opolskich specjalizująca się w przygotowywaniu specjalnychsamochodów wypożyczyła i dostosowała na przyjazd papieża do Polski dwamodele Audi A8 Security.

 

Nie dla złodzieja

Kilka dni temu organizacja Thatcham rozdała nagrody w rankingu samochodównajlepiej zabezpieczonych przed włamaniami lub kradzieżą. Każde nowe autootrzymało unikatową ocenę poziomu bezpieczeństwa, pozwalającą przyszłymnabywcom rozpoznać producentów, którzy oferują auta o wysokim poziomiezabezpieczeń.

 

Lexus: SMS uchroni przed kradzieżą

Nowy Lexus LS może być chroniony przed ewentualną kradzieżą za pomocątelefonu komórkowego. Japońscy technicy marki stworzyli specjalny system,który alarmuje właściciela pojazdu poprzez SMS lub wiadomość E-mail opróbie kradzieży samochodu.

 

Security Service, czyli bezpieczny transport

W wyniku napadów na kierowców i przewożone przez nich ładunki,europejskie firmy transportowe tracą corocznie kilka miliardów euro,zaś kierowcy są wystawieni na poważne niebezpieczeństwo. Obecnie VolvoTrucks wspólnie z Securitas wprowadzają nowy system ochrony,który ma za zadanie zredukować ryzyko kradzieży, porwań i innychzagrożeń.

 

Kałasznikow mu nie straszny

Do gamy pancernych samochodów BMW dołączyło flagowego SUVa. Model X5Security Plus to samochód dla poważnych biznesmenów orazpolityków, którzy przed publiką muszą skrywać się zapancerną, przyciemnianą szybą.

 

BMW dla prezesa i polityka

Bawarski koncern zaprezentował oficjalnie pancerną wersję swojej topowejlimuzyny. BMW Serii 7 High Security zostało zaprojektowane z myślą opolitykach i elitach tego świata, które podróżując autem lubiączuć się bezpiecznie.

 

Pancerna limuzyna od Audi

Limuzyna świadczy o statusie społecznym. Z tym nie ma co dyskutować, jednakjeśli masz auto opancerzone to znaczy, że jesteś "grubą rybą".Audi pokazało nową A8 w specyfikacji nie do zdarcia.

 

Limuzyny dla VIP-ów - rozstrzygnięto przetarg

Długość 5 m 20 cm i minimalna moc silnika wynosząca 408 KM, to wymagania,jakie pojawiły się w przetargu na  nowe limuzyny dla VIP-ów,zamawiane przez Biuro Ochrony Rządu. Sprawdź, kto dostarczy samochody i czymbędą jeździć rządzący.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019