Wyszukiwałeś:

Sedici

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sedici

Spróbuj też wyszukać: sx4 sedici rabat lusterko zewnętrzne ( obudowa ) sedici

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Wszystko o samochodach Fiat Sedici

Fiat Sedici, bliźniaczy model Suzuki SX4, na polskim rynku zadebiutował z początkiem 2007 r. Jego premiera światowa miała miejsce na targach w Bolonii w 2005 r., a od połowy 2006 roku Sedici jest dostępny w sprzedaży na pierwszych rynkach europejskich. Fiat Sedici należy do segmentu kompaktowych,...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Fiat Sedici: Tylko dla młodych...

73 tys. za diesla ocip.... czy co??? znowu walną cenę i nikt tego nie bedzie chcial kupować, jak wczesnej chociazby ze stilo, cromą. Cena benzyny tez nie jest jakas super, za 58 tys. to mozna miec juz niezlego kompakta, a nie udawajmy, ale z sedici to raczej kiepski SUV

 

Fiat Sedici: 4x4 równa się 16

W ostatnim czasie Fiat przyzwyczaił swoich klientów do miłych niespodzianek.Teraz po udanym debiucie nowych modeli Croma oraz Grande Punto, włoskiproducent zaprezentuje swoje pierwsze auto z segmentu SUV - Fiata Sedici.

 

Suzuki SX4: Sedici po japońsku

W tym wypadku należałoby zmienić staropolskie powiedzenie: 'Polak, Węgierdwa bratanki', zastępując podmioty przez: Włoch i Japończyk. Suzuki,przygotowuje się bowiem do wprowadzenia na rynek bliźniaczego dla Fiata Sedicimodelu SX4.

 

Fiat Sedici: Tylko dla młodych...

... dla młodych duchem. Tak w telegraficznym skrócie można przedstawić planwprowadzenia na polski rynek nowego, kompaktowego SUV-a. Fiat Sedici, jakzgodnie podkreśla sztab Fiat Auto Poland, ma być modelem przełomowym,rozpoczynającym odmładzanie całej floty oraz przygotowującym włoskiegoproducenta do walki w segmencie C.

 

Fiat Sedici: Włoch z japońskim rodowodem

Po niedawnym renesansie, włoska marka postanowiła poeksperymentować isprawdzić się na nowym gruncie. Krokiem ku temu był mariaż Fiata zjapońskim Suzuki, w wyniku którego powstał model Sedici, brat bliźniakSX4. Auto stworzone z myślą o ludziach aktywnych, reprezentujące całkiemnowy segment crossover.

 

Nowy Fiat Sedici

W polskich salonach Fiata sprzedawcy przyjmują już zamówienia na nowe wcielenie Fiata Sedici. Poprzednia wersja tego auta sprzedała się w naszymkraju w ilości 5 812 egzemplarzy.

 

Wątek na forum: Nowy Fiat Sedici

Nowe Sedici powinno sprzedać się w jeszcze większej liczbie egzemplarzy, a to głównie przez to, że możemy wybrać pomiędzy wersjami z napędem 4x4 jak i zwykłym. Ta nowość czyni to auto świetnym wyborem dla ludzi potrzebujących większego samochodu do miasta, jak i auta w lekki co prawda, ale zawsze...

 

Fiat Sedici z możliwością utraty kontroli

Nieprawidłowości w montażu niektórych elementów układukierowniczego w Fiacie Sedici mogą być przyczyną w ekstremalnej sytuacjinawet utraty kontroli nad autem.

 

Fiat Sedici: Pośpiech wskazany

To być może ostatni mój kontakt z tym kompaktowym crossoverem. Drogidwóch bliźniaków - Fiata Sedici i Suzuki SX4 - rozeszły siębowiem wraz z pojawieniem się nowej generacji japońskiego modelu. I jak narazie przyszłość Sedici stoi pod dużym znakiem zapytania. Jeśli więczależy Ci akurat na tym modelu, jak najszybciej skieruj swoje kroki ku salonowisprzedaży włoskich aut. Sprawdziliśmy, czy warto.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018