Wyszukiwałeś:

Sejm

. Znaleziono 109 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sejm

Spróbuj też wyszukać: auta z angli

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 109 wszystkich):

Wątek na forum: Nowości z FSO

Żałosne, zamiast opchąć moloha gdy jeszcz ktoś chciał to kupić to teraz będą obgrzewać w nieskończoniść tego kotleta z surowców wtórnych. A jak w końcu to się rypnie to polezą pod sejm i... -pomóżcie nam sie należy jesteśmy legędą polskiej motoryzacji.... ~komi

 

Wątek na forum: Rząd akceptuje zasady zwrotu akcyzy

ministerstwo przygotowuje ustawe chyba z pol roku, teraz rzad ją akceptuje, nastepnie zanim sejm sie nią zajmie (teraz poslowie udali sie już chyba na zasłuizony odpoczynek) i uchwali, a nastepnie zaakceptuje ją senat i podpiszse prezydent to jeszzcze minie minimum pól roku, i tak rok min...

 

Kolej i drogi do Senatu

W dniu 16 grudnia 2005r. Sejm RP uchwalił ustawy: o Funduszu Kolejowym, ofinansowaniu infrastruktury transportu lądowego oraz o zmianie ustawy otransporcie kolejowym i skierował je do rozpatrzenia przez Senat RP.

 

Sejm przyjął poprawki dot. finansowania budowy dróg z KFD

Sejm przyjął w piątek poprawki senackie dotyczące nowelizacji ustawy oautostradach płatnych oraz Krajowym Funduszu Drogowym (KFD). Budowa drógkrajowych będzie finansowana z Krajowego Funduszu Drogowego.

 

Sejm zatwierdził ustawę antykryzysową dla transportu

Sejm przyjął ustawę o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz o zmianieinnych ustaw, powszechnie zwaną ustawą antykryzysową dla transportu. Stanowito uwieńczenie kilkumiesięcznych starań przewoźników o taka zmianęprzepisów, która umożliwiłaby łagodniejsze przejście polskiegotransportu drogowego przez kryzys gospodarczy.

 

Przyczepy trzeba jednak ubezpieczać

Sejm przychylił się do postulatów instytucji ubezpieczeniowych iprzyjął poprawki Senatu dotyczące nowelizacji ustawy o ubezpieczeniachobowiązkowych, według której przyczepy w dalszym ciągu będąpodlegały obowiązkowemu ubezpieczeniu OC.

 

Wątek na forum: Wypadki drogowe a kierowcy

Wiem, że poruszając ten temat wkładam kij w mrowisko; no ale raz kozie śmierć. Biega mi o to, że jak wynika ze statystyk najwięcej wypadków stwarzają młodzi kierowcy. Daleki jestem od tego aby ich wszystkich nazwać piratami bo tak nie jest. Kierowanie samochodem jest sztuką, której trzeba się ucz...

 

Ważenie ciężarówek usprawnione

Sejm przyjął jedną z trzech poprawek Senatu do ustawy, dzięki którejInspekcja Transportu Drogowego przejmie od wojewodów stacjonarne wagisłużące do ważenia tirów. Dzięki tej poprawce konserwacja, naprawa ibieżące utrzymanie wag będą finansowane z budżetu państwa.

 

Sejm przeciw odrzuceniu podatku VAT od aut

Podczas wczorajszego posiedzenia Sejmu odbyło się pierwsze czytanie projektunowelizacji ustawy o podatku VAT od samochodów. W głosowaniu przepadłapropozycja odrzucenia tych zmian już na tym etapie.

 

Zmiana przepisów dot. fotelików dziecięcych

Sejm przyjął poprawki Senatu dotyczące bezpieczeństwa dzieci w samochodach.Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta RP.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019