Wyszukiwałeś:

Selective X

Catalytic X

Reduction X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Selective Catalytic Reduction

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Atego z BlueTec 5

Mercedes-Benz Atego wzorem "większych braci" Axora i Actrosa zostałwyposażony w przyjazną dla środowiska technologię BlueTec 5. Spełnianieeuropejskiej normy emisji spalin Euro 5 oznacza zredukowanie emisjitlenków azotu (NOx) o 43%, w porównaniu z poprzednimi wymogamiEuro 4, oraz znaczną redukcję emisji cząstek stałych.

 

Conecto G: nowy miejski autobus Mercedesa

Mercedes rozszerza swoją gamę autobusów miejskich o czterodrzwiowy,niskopodłogowy autobus przegubowy Conecto G. Autobus ten przeznaczony jest dlarynków Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Najczystszy Passat w historii

Targi w Paryżu będą dla Volkswagena okazją do zademonstrowania swojejnajnowszej technologii. Silnik BlueTDI po raz pierwszy pojawi się pod maskąPassata w wersji Variant (kombi).

 

Najmocniejsza ciężarówka świata

W dniu wczorajszym (7 stycznia) Volvo zaprezentowało najmocniejszy na świeciesamochód ciężarowy produkowany seryjnie. Pod maską Volvo FH16pracować będzie silnik o mocy 700 KM i momencie obrotowym 3.150 Nm.

 

Silnik PACCAR MX na rynku amerykańskim

PACCAR, właściciel firmy DAF Trucks, latem 2010 roku wprowadzi na rynekamerykański silnik PACCAR MX, przeznaczony do montażu w samochodachciężarowych marek Kenworth i Peterbilt.

 

Bridgestone: nowe opony na oś kierowaną

Spółka Bridgestone Europe wprowadza do oferty dwie nowe opony dlasamochodów ciężarowych na oś kierowaną - R249 EVO i R297 EVO. Noweopony skonstruowano zakładając większe obciążenie przedniej osiciężarówek, które spowodowane będzie doposażeniempojazdów w nowe „czyste” technologie. Chodzi o technologieselektywnej redukcji katalitycznej (SCR - Selective Catalytic Reduction) irecyrkulacji gazów spalinowych (EGR - Exhaust Gas Recirculation), zgodniez wymaganiami przepisów emisyjnych Euro V i VI.

 

MAN Truck & Bus na targach Busworld 2011

Na targach Busworld 2011 w Kortrijk firma MAN Truck & Bus przedstawia swoimklientom całą gamę przyjaznych dla środowiska technologii przeznaczonych dlaautobusów miejskich. Wszystkie mają jedną wspólną cechę:oferują szczególnie niskie emisje spalin przy wysokiej ekonomiczności ibazują na podstawowych komponentach, które sprawdzają się od lat wsilnikach MAN.

 

Oferta ekologicznych jednostek Volvo Trucks

Szwedzki producent ciężarówek na rynek wprowadził nowe modele swoichpojazdów. Samochody są dostępne z ekologicznymi silnikami,które spełniają nowe, jeszcze bardziej wyśrubowane normy spalin Euro6.

 

C4 Picasso także w wersji Grand

Tak jak w przypadku poprzedniej generacji minivana C4 Picasso, nie zabraknietakże i powiększonej wersji Grand. Moda na siedmiomiejscowe minivany trwa, takwięc i Citroen powalczy o klienta w tym segmencie minivanów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Selective Catalytic Reduction".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019