Wyszukiwałeś:

Sequoia

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sequoia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 
 

Tornado wstrzymało produkcję

Tornado, które nawiedziło amerykańskie stany Alabama, Georgia iTennessee, skutkuje zatrzymaniem produkcji w fabrykach Mercedesa i Toyoty wAlabamie.

 

Toyota startuje na nowo

Marcowe trzęsienie ziemi i tsunami w Japonii, a dodatkowo kryzys nuklearny wtamtym regionie sprawił, że większość japońskich producentówsamochodów odnotowało dość duże straty i spadek sił produkcyjnych.Wszystko już wraca do normy.

 

Toyota znów wzywa do serwisu

Ponad 7,4 miliona samochodów marki Toyota zostanie wezwanych doautoryzowanych serwisów japońskiego koncernu. Tym razem przyczynązorganizowania takiej ogromnej akcji serwisowej są możliwe problemy zmechanizmem elektrycznego otwierania i zamykania okien.

 

Kolejne auta z wadliwymi airbagami Takata

Afera z wadliwymi modułami poduszek powietrznych produkcji Takata nie cichnie.Wręcz przeciwnie - kolejne auta przywołuje do serwisów Toyota.

 

Kolejne problemy Toyoty z airbagami Takata

Największa akcja serwisowa w przemyśle motoryzacyjnym objęła już ponad 50milionów aut na świecie i wciąż nie ma końca. Kolejne potencjalnie wadliwe auta zmuszona jest przywołać na przegląd Toyota.

 

Lexus zbuduje kolejnego SUV-a?

Marka Lexus w ostatnich latach bardziej znana jest z produkcji SUV-ów,niż limuzyn. Czy zapowiada się kolejna premiera w tym segmencie?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019