Wyszukiwałeś:

Seria X

3 X

. Znaleziono 2048 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2048 wszystkich):

Wszystko o samochodach BMW Seria 3

Najnowsze BMW serii 3 jest już piątą generacją tego modelu (typ E90), który już od 1975 r. (E21) należy do najlepszych aut w klasie średniej. Za legendarnego przodka serii 3 należy uznać BMW 2002. Seria 3 to obecnie najbardziej popularne auto bawarskiego producenta, dziś dostępne w czterech wersj...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Nowe BMW seria 3 Touring jesienią

Nowe BMW serii 3 Touring święcić będzie swój debiut na targachmotoryzacyjnych we Frankfurcie we wrześniu 2005 roku.

 

Nowa gama silników BMW 3 Touring

Już wkrótce BMW rozszerzy gamę silników dla serii 3 Touring. Nowe,4-cylindrowe jednostki pojawią się w modelach 318i i 318d w marcu 2006 roku.

 

BMW samochodem roku!

Podczas międzynarodowych targów samochodowych w Nowym Jorku wyłonionozwycięzcę konkursu "2006 World Car of the Year". Zostało nimnajnowsze BMW seria 3.

 

BMW pokazuje nowe coupe

Po długich miesiącach oczekiwań, niemiecki koncern pochodzący z Bawarii niezawiódł swoich wiernych fanów. Kilka dni temu został pokazany model BMWSeria 3 coupe.

 

BMW seria 3 Touring: Oryginalnie uniwersalne

Stare porzekadło mówi, że jeśli coś służy do wszystkiego, to jestdo niczego. Ciekawe tylko jak autor tych słów odniósłby się doswojej tezy po przejażdżce nowym BMW seria 3 Touring, który kilka dnitemu trafił na testy do naszej redakcji.

 

Nowe BMW Seria 3 już w testach

Nowe generacje modeli BMW będą stylistycznie orientować się w stronęprojektu Concept CS. Jednym z pierwszych aut zaprojektowanych w oparciu o nowądrogę dizajnu, będzie przyszła generacja BMW Serii 3, której debiutprzewidziano na początek 2012 rok.

 

Odświeżone seria 3 Coupe i Cabrio

Już wiosną br. w salonach sprzedaży BMW pojawi się odnowiona seria 3 wwersjach Coupe oraz Cabrio. Zmiany zewnętrzne oraz wewnątrz kabiny pluszmodyfikowane jednostki napędowe mają sprawić, iż oba modele utrzymajączołowe pozycje w swoich segmentach.

 

BMW Seria 3: bmw e90

5 seria 3 powyzej 2005 roku są bardzoekonomcznymi autkami , silniki 320 i 330 dizla sa temotory nie do zajechaniamało awaryjne, bardzo dynamiczne 163km i 235 km te motory sa bardzo mocne

 

Oficjalne zdjęcia BMW Serii 3 po liftingu

BMW Serii 3 przeszło delikatną modernizację. Zmienił się głównieprzód auta oraz kilka detali wewnątrz. Zgodnie z oczekiwaniamirewolucji brak.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018