Wyszukiwałeś:

Seria X

4 X

. Znaleziono 1386 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria 4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1386 wszystkich):

BMW seria 3 Touring: Oryginalnie uniwersalne

Stare porzekadło mówi, że jeśli coś służy do wszystkiego, to jestdo niczego. Ciekawe tylko jak autor tych słów odniósłby się doswojej tezy po przejażdżce nowym BMW seria 3 Touring, który kilka dnitemu trafił na testy do naszej redakcji.

 

BMW seria 5 Touring

Krótko po premierze najnowszej generacji BMW serii 5 niemiecki koncernzaprezentuje także wersję kombi tego modelu. BMW seria 5 Touring po razpierwszy zostanie publicznie pokazana podczas kwietniowych targówmotoryzacyjnych AMI w Lipsku.

 

BMW Serii 4

Nie przecierajcie oczu ze zdumienia. Dobrze widzicie. Tytuł tego artykułu toBMW Serii 4. Zamaskowany samochód został sfotografowany podczastestów. Auto o kodowym oznaczeniu F32 ma pojawić się na rynku brytyjskim w połowie roku 2014.

 

Wątek na forum: BMW M6: Nadchodzi najmocniejsze coupe

Ja chce zobaczyć BMW M7 w tedy pogadamy, i przydały by się nowa seria 8 nowa seria 9,nowe wersje serii Z nowe serie x i futurystyczne i.A pierwszym przejawem uzupełnienia oferty o cyferki będzie nowa seria 4 powstała na bazie nowej 3 już w przyszłym roku ~piotr31

 

BMW: Nowa-stara Seria 4 Coupe Concept

Bawarski koncern oficjalnie przedstawił model, o którym mówi sięod dawna. W zasadzie BMW przechodzi do następnego etapu i po debiucie w zeszłym roku nowej Serii 3, tegorocznym debiucie Serii 3 Touring czas na BMWSerię 3 Coupe... o parodon, Serię 4.

 

BMW seria 4 coupe

 

BMW seria 4 Coupe to najnowszy model w gamie bawarskiej marki, który zastąpi w ofercie serię 3 Coupe.

 

BMW seria 4 z otwieranym dachem

Po premierze BMW serii 4 w wariancie coupe, przyszła pora na odmianę zotwieranym dachem. Wprawdzie mamy tu do czynienia tak naprawdę z następcąserii 3 cabrio, to jednak od swojego kuzyna ten kabriolet różni sięwieloma elementami.

 

BMW Seria 4 Gran Coupe w pełnej krasie

Oto Niemcy z Bawarii pokazują kolejne wcielenie modelu z liczbą 4 w nazwie.Były już  sportowe emocje to przyszedł czas na styl. Fizycznie auto poraz pierwszy zostanie pokazane na marcowych targach motoryzacyjnych.

 

BMW Serii 4: Nie przejedziesz obojętnie!

Kiedy BMW ogłosiło nową filozofię nazewnictwa, pojawiły się szybko głosykrytyki. Przede wszystkim, że jest to niepotrzebne, że modele nie będą sięw odpowiednim stopniu wyróżniać oraz, że ciężko będzie sięprzyzwyczaić. Nic bardziej mylnego. BMW Serii 4 odjechało swoim najbliższymkonkurentom o najmniej jedną długość w wielu kwestiach. Jakich? Czas sięprzekonać. 

 

BMW seria 2 z otwieranym dachem

BMW poszerza gamę serii 2. Po wersji coupe oraz Active Tourer przyszedł czasna wariant z otwieranym dachem. BMW seria 2 Cabrio jest wyraźnie większa odswojego poprzednika, czyli "jedynki" z otwieranym dachem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria 4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019