Wyszukiwałeś:

Seria X

S X

Type X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria S Type

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Drapieżny kociak

Nowa sportowa limuzyna Jaguara pojawi się na rynku w lecie 2001. CzterodrzwiowyJaguar seria X-Type oznaczony symbolem X400 powiększy gamę samochodów Jaguarao model mieszczący się w ciągle rosnącym segmencie kompaktowych limuzyn.

 

X-Type nagrodzony za silnik diesla

Jaguar X-Type zdobył główną nagrodę w kategorii samochodów z silnikiemdiesla przyznawaną przez magazyny Fleet Week oraz Fleet Management. Drugiemiejsce w kategorii luksusowych aut zdobył Jaguar XJ.

 

S-Type Diesel najlepszą limuzyną wg Top Gear

Jaguar seria S-Type Diesel zdobył nagrodę dla "Najlepszej limuzynyExecutive w roku 2005" według magazynu Top Gear. Wręczenie nagrodyodbyło się w klubie Groucho, we wtorek 30 listopada.

 

Jaguar na topie

W ciągu 2004 roku angielska marka luksusowych aut umocniła swoją pozycję narynkach europejskich. Dzięki modelom S-type Diesel i X-type Estate,osiągnięto rekordowe wyniki w Anglii i całościowo w Europie.

 

Jaguar bez aluminium

Brytyjski producent luksusowych samochodów odłożył na półkę budowęaluminiowego podwozia w modelu Jaguar seria S-Type, gdyż pozwoli toprzyspieszyć jego premierę.

 

Nowy Jaguar seria S-Type

Brytyjski producent luksusowych samochodów marki Jaguar przygotowuje się doprezentacji nowej generacji jednej ze swoich charakterystycznych serii, jakąbez wątpienia jest S-Type.

 

S-Type zmienia nazwę

Jaguar zamierza rozstać się z tradycją. Nowa generacja luksusowej seriiS-Type zmieni nazwę i będzie się teraz nazywać XF. Ta decyzja możeoznaczać, że nadchodząca odsłona samochodu radykalnie zmieni swójwygląd.

 

S-Type zachował twarz

W ostatnich tygodniach pojawiały się nieoficjalne informacje na tematnadchodzącego modelu Jaguar S-Type. Trwające właśnie targi motoryzacyjne wewłoskiej Bolonii były okazją do oficjalnej prezentacji samochoduprzeznaczonego na rocznik modelowy 2008.

 

Jaguar S-Type i XJ do serwisu

Nawet luksusowa marka, jaką niewątpliwie jest Jaguar, nie może spochwalić bezawaryjnością. Właśnie rozpoczęła się kampania serwisowadwóch modeli Jaguar seria S-Type oraz XJ.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria S Type".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018