Wyszukiwałeś:

Seria X

XF X

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria XF

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Jaguar XF w przedbiegu

Będący pod wpływami Forda brytyjski producent luksusowych samochodów markiJaguar przygotowuje się do wejścia na rynek z całkowicie nowym modelem,który zastąpi dotychczasową generację S-Type. Będzie to Jaguar XF, a jegopubliczny debiut nastąpi już tej jesieni.

 

Jaguar XF w kwietniu

Na kwiecień przyszłego roku zaplanowano debiut rynkowy Jaguara XF. Jeszcze wtym roku zostaną opublikowane zaś jego polskie ceny.

 

220 tys. zł za Jaguara XF

Już w kwietniu oficjalnie na naszym rynku zadebiutuje nowy Jaguar XF, następcamodelu S-Type. Jeśli ktoś myśli o zakupie tego auta, musi przygotować dotego czasu minimum 220 tys. zł.

 

Jaguar XF w Polsce

Długo oczekiwany najnowszy model w gamie brytyjskiej marki – Jaguar XFdostępny jest już w polskich salonach. Czterodrzwiowe nadwozie łączy w sobiecechy auta sportowego z wygodą i komfortem luksusowej limuzyny.

 

75 Jaguarów XF na 75-lecie

Marka Jaguar od 75 lat wyznacza trendy w dziedzinie najbardziej luksusowychsamochodów ze sportową duszą. Tej wiosny dostępna będzie w Polscelimitowana oferta 75 Jaguarów XF z bogatym wyposażeniem w cenie już od222.900 zł brutto.

 

Nowy silnik w Jaguarze XF

Przygotowywany właśnie facelifiting modelu XF to nie jedyna zmiana, dotyczącaauta - trafi do niego także nowy silnik.

 

Jaguar XF nagrodzony

Brytyjski tygodnik "Auto Express" uhonorował Jaguara XF tytułem"Samochodu dekady" w plebiscycie "Driver Power".

 

Jaguar XF zakończył 8 dniową podróż

2800 mil tyle wynosiła trasa z Nowego Yorku do Los Angeles. Brytyjski zespół kierowców w Jaguarze XF 2.2 Diesel pokonał tą trasę w 8dni przejeżdżając przez 11 stanów i 3 strefy czasowe.

 

Nowy DAF XF Euro 6

Podczas wystawy pojazdów ciężarowych w Hanowerze firma DAFzaprezentowała swój najnowszy model XF Euro 6.  Produkcja nowychpojazdów XF rozpocznie się wiosną 2013 r. Podczas ich projektowaniafirma DAF kierowała się zapewnieniem maksymalnej wydajności transportu,osiągająca najniższe w branży koszty eksploatacji przy optymalnych osiągachpojazdu. Model XF Euro 6 marki DAF to zupełnie nowe podwozie, oszczędny silnikPACCAR MX Euro 6, aerodynamiczna linia nadwozia i nowoczesne, przestronnewnętrze. 

 

Niecodzienna prezentacja nowego Jaguara XF

Jaguar pokazał światu swojego nowego sedana w niezwykły sposób - XF przejechał 240 metrów po dwóch linach zawieszonych 18metrów nad wodą.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria XF".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018