Wyszukiwałeś:

Seria X

XK X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria XK

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Jaguar seria XK po zmianach

Na wystawie samochodowej w Genewie koncern Jaguar zaprezentował model XK pofaceliftingu. W salonach europejskich będzie można go nabyć już od kwietnia.

 

XK już czeka...

Jaguar zmienia wartę - na scenę w klasie sportowych coupe już niedługowkroczy zmiennik dla obecnie oferowanego modelu XK. I dobrze, bo konkurencja jakna razie wyprzedza go.

 

Nowy XK od 'Jaga'

"Przyszła kryska na matyska" - smutne, ale tak właśnie jest.Produkowany już od dziewięciu lat, stary rynkowo, a ciągle jary mocą istylem obecny Jaguar seria XK doczekał się godnego następcy.

 

Pierwszy Jaguar seria XK zjechał z taśm

Z brytyjskiej fabryki Castle Bromwich Manufacturing Center wyjechał pierwszyegzemplarz sportowego Jaguara XK. Jak mówią przedstawiciele marki jest topoczątek nowej ery luksusowo-sportowych samochodów popularnego "Jaga".

 

Zysk mimo spadku sprzedaży

Elegancki oraz unikalny wygląd mają być głównymi czynnikami, któryzagwarantuje sukces nowemu Jaguarowi XK w wersji coupe oraz cabrio.

 

Jaguar XK w Polsce

Podczas Gali Auto VIP Opera, na warszawskim lotnisku Bemowo odbyła sięoficjalna polska premiera nowego modelu Jaguar seria XK.

 

Jaguar XKR już w lipcu

Podczas targów motoryzacyjnych British International Motor Show w Londyniezaprezentowana zostanie najmocniejsza wersja modelu Jaguar seria XK, czyliJaguar XKR.

 

Jaguar XK najlepszy wg Top Gear

W ubiegłym tygodniu, podczas uroczystej gali w Londynie, odbyła się ceremoniawręczenia nagród motoryzacyjnych brytyjskiego magazynu BBC "TopGear", której gospodarzem był Jeremy Clarkson.

 

Jaguar XK z nowym silnikiem V8

Model Jaguara, seria XK otrzyma nową jednostkę napędową, któradostępna będzie już w bazowej wersji auta. Jest to silnik V8 montowany takżew serii XJ o pojemności 3.5 l. i mocy 258 koni mechanicznych.

 

Facelifitng XK

Jaguar przeprowadził facelifting swojego coupe XK - pokazał je na obecnychtargach samochodowych w Nowym Jorku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria XK".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018