Wyszukiwałeś:

Sesto X

Elemento X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sesto Elemento

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

 

Nadchodzi era karbonu

Czarne, lekkie i mocne jak stal. Od kilku lat korzystają z niego między innymiMcLaren i Lamborghini. Jednak nigdy nie było wykorzystywane w masowejprodukcji. Być może zmieni się to za sprawą marki BMW. Bawarski producentzamierza od 2013 roku sprzedawać miejskie auto, którego konstrukcjabędzie opierać się w głównej mierze na włóknie węglowym.

 

Sesto Elemento już jesienią?

Już w październiku tego roku Lamborghini rozpocznie produkcję modelu SestoElemento.

 

Najdroższe Lambo

Lamborghini planuje stworzyć w małej ilości model Sesto Elemento,który był gwiazdą ostatnich targów samochodowych w Paryżu.Cena? Dwa miliony euro.

 

Nowe Lamborghini we Frankfurcie!

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Lamborghini wysłało w światinformację, że podczas nadchodzących targów motoryzacyjnych weFrankfurcie zostanie zaprezentowany nowy model.

 

Szósty element układanki

Podczas premiery najnowszego modelu Lamborghini Gallardo LP 570-4 Super TrofeoStradale, szef firmy z Sant'Agata Stephan Winkelmann potwierdził, że modelkoncepcyjny pokazany na targach w Paryżu trafi do produkcji.

 

Lamborghini: Dwie niespodzianki w Genewie

Najnowsze plotki z Włoch mówią, że na zbliżające się wielkimikrokami targi w Genewie producent aut z Santa'a Agata przywiezie dwa nowe supersamochody. Czy zobaczymy następcę Gallardo?

 

Czy następny model Lamborghini będzie SUVem?

Ostatnio dużo dzieje się wokół marki z Santa'a Agata. Wczoraj uzyskaliśmy informację, że Lamborghini nie będzie wyposażać swoich aut w turbodoładowanie minimum przez obecną dekadę. Dziś pojawiają się coraz śmielsze plotki dotyczące nowego modelu.

 

Czy świat ujrzy czteromiejscowe Lamborghini?

W niedalekiej przyszłości zobaczymy nowe modele, które pojawią się w gamie aut z Sant'Agata. Urus i następca Gallardo są pewne, ale co z czteromiejscowym bykiem?

 

Nowe Lamborghini Gallardo w przyszłym roku

Takie są nowe informacje, które dotyczą "baby Lambo". Autozostanie zaprezentowane na początku przyszłego roku. Auto ma być mocniejsze,lżejsze i nazywać się...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Sesto Elemento".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019