Wyszukiwałeś:

Setra

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Setra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: Setra S415 UL i Setra S417 UL

nie lubie autobusów ale niektore lubie zależy ~das kupa

 

5 tys. autobusów serii TopClass i ComfortClass 400

W marcu br. nastąpiło uroczyste przekazanie szwedzkiemu klientowi, państwuKentowi i Ulli Jonsson z firmy "Stigen Buss AB", jubileuszowegopięciotysięcznego autobusu turystycznego Setra.

 

Biało-czerwoni! Waleczni i niebezpieczni!

Marka Hyundai zakończyła konkurs 'Bądź tam z Hyundaiem', którego głównymcelem było wyłonienie hasła zagrzewającego polską reprezentację do gry wtegorocznych mistrzostwach świata piłki nożnej w Niemczech. Zwycięskiehasło 'Biało-czerwoni! Waleczni i niebezpieczni!' pojawi się także naautobusie kadry.

 

Odmłodzona seria Setra TopClass 400

Podwyższony poziom systemów aktywnego i biernego bezpieczeństwa,więcej mocy pod maską i poprawiona stylistyka. O to czym wyróżnia sięodmłodzona seria autobusów Setra TopClass 400.

 

Dziesięciotysięczna Setra z serii 400 jedzie do Turcji

Firma Setra Omnibusse, należąca do Daimler AG, dostarczyła na początkuczerwca dziesięciotysięczny autobus Setra z serii 400. Jubileuszowy pojazd tojeden z pięciu autobusów typu S 416 GT-HD/2 przekazanych tureckiejfirmie przewozowej - Varan Turizm.

 

Tytuł „Bus of the Year 2009” dla autobusu Setra S 415 NF

Setra Omnibusse, firma należąca do Daimler AG, po raz drugi otrzymałarenomowane, międzynarodowe wyróżnienie „Bus of the Year2009” dla swojego autobusu niskopodłogowego (pierwszy raz w 1996 roku).Podczas testu „Bus Euro Test 2008” w Berlinie autobus S 415 NF zserii MultiClass 400 znacznie wyprzedził swoich konkurentów.

 

Daimler: autobusowe wyniki za 2008 r.

Koncern Daimler Buses osiągnął w 2008 r. rekordowe wyniki sprzedaży,która wyniosła 40 600 autobusów i autokarów marekMercedes-Benz, Setra i Orion. To oznacza wzrost o 4 % w porównaniu w 2007r.

 
 
 

60 lat Setry

W 2011 roku koncern Daimler Buses obchodzi 60-lecie marki Setra. Z tej okazjifirma EvoBus Polska zorganizowała Dzień Setry, który odbył się 19maja w Licheniu Starym. Na tą wyjątkową uroczystość zostali zaproszeniklienci niemieckiej marki w Polsce, a także partnerzy, fani oraz przyjacieleSetry.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021