Wyszukiwałeś:

Shelby X

1000 X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Shelby 1000

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Król szos powraca

Co jakiś czas w wyniku współpracy Forda, a dokładniej działu SVT, i firmyShelby powstają specjalne i z reguły niezwykle mocne wersje znanych aut. Tymrazem owocem współpracy jest Ford Shelby GT500KR, który został stworzony zokazji 40. rocznicy wyprodukowania oryginału.

 

Shelby 1000: Nie pytaj o moc

Bugatti Veyron w momencie debiutu szokował mocą 1000 KM. Teraz jednak stworzyć samochód, który legitymuje się mocą 1000 KM to niejest problem. W tej dziedzinie przodują firmy amerykańskie. Shelby American przedstawia Shelby 1000. Pytanie o moc silnika będzie nie na miejscu.

 

Wątek na forum: Shelby 1000: Nie pytaj o moc

Do takiego samochodu tylko poważna tapicerka. Niektore samochody choc piekne ... w środu totalna tragedia. Widziałem ostatni tapicerke w wykonaniu Carlex Design w Maserati Grand Turismo, rewelacja. Jednak dobra tapicerka to dusza samochodu, samochod można zobaczyć na [pkt5. regulaminu for...

 

Premiery targów w Nowym Jorku

Właśnie rozpoczęły się targi motoryzacyjne w Nowym Jorku. Impreza motoryzacyjna za oceanem przynosi wiele premier, które głównie nastawione są na tamtejszy rynek. Jednak w NJ pojawiło się kilka premier ważnych zarówno dla rynku europejskiego jak i globalnego.

 

Strażnicy pustyni

Ich mocą sięgającą blisko 6450 KM można byłoby obdarować kilkadziesiątjednostek powiatowych policji w Polsce. Tymczasem wszystkie patrolują region owielkości zbliżonej do wojewódzka podkarpackiego. Oto najszybsza flotasuper-radiowozów na świecie!

 

Forza Horizon 3 - znamy listę samochodów

Jeszcze do niedawna lista samochodów, które pojawią się w grzeForza Horizon 3 ograniczała się do Lamborghini Centenario. Producent gryujawnił właśnie listę 150 modeli, którymi będziemy mogli sięprzejechać po wirtualnym torze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Shelby 1000".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018