Wyszukiwałeś:

Shelby X

Supercars X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Shelby Supercars

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Nowy rekord prędkości

Amerykański producent super-szybkich samochodów, Shelby Supercars (SSC),poinformował ostatnio świat o nowym rekordzie ustanowionym przez jeden zprodukowanych przez niego samochodów. Model Aero TT rozwinął prędkośćrzędu 411 km/h i jest obecnie najszybszym produkowanym seryjnie autem.

 

SSC Ultimate Aero odgraża się

Firma Shelby SuperCars bardzo ambitnie podeszła do komunikatu wygłoszonegoostatnio przez Bugatti. Firma zamierza poprawić rekord Veyrona Super Sport,który rozpędził się do 431,072km/h.

 

SSC Ultimate Aero walczy o rekord

Już w przyszłym miesiącu pojawi się kolejna generacja Shelby SupercarsUltimate Aero, które jest tworzone z nastawieniem zdobycia tytułunajszybszego samochodu na świecie. W tym celu musi zdetronizować niedawnegorekordzistę - Bugatti Veyron Super Sport.

 

Rekordowy samochód od Shelby Supercars

Firma Shelby Supercars znów zamierza zaskoczyć cały świat swoim nowymmodelem. Tym razem będzie on pretendował do tytułu najszybszego autaprodukowanego na świecie.

 

Dom dla SSC Tuatara

Shelby Supercars planuje wybudować w West Richland, w stanie Waszyngton na 27000 m2 fabrykę, w której będzie powstawał najnowszy samochód,Tuatara. Dla firmy niema lepszego miejsca do budowy auta, niż siedziba firmy.To tu właśnie Ultimate Aero ustanowił światowy rekord prędkości w 2007roku.

 

Shelby: O dwie marki za dużo

Mówiąc o marce Shelby to większość z Was skojarzy ją z Fordem iCarolem Shelbym, byłym kierowcą wyścigowym i twórcą ekstremalnychMustangów z logo Cobry na masce. Jednak jest jeszcze jeden człowiek otakim samym nazwisku, to Jerod Shelby, twórca Shelby SuperCars,który zdecydował zmienić nazwę swojej firmy.

 

Nowe dziecko Shelby SuperCars coraz bliżej

Gdzieś w zakamarkach amerykańskiej firmy do życie jest powoływanysamochód, który ma zdetronizować Bugatti Veyron. Mowa o SSCTuatara, któremu coraz bliżej do seryjnej produkcji.

 

Shelby wyprzedaje wyjątkowe auta!

Firma Shelby American przenosi się do nowej siedziby i przy okazji postanowiła trochę posprzątać i pozbyć się starych aut koncepcyjnych i prototypowych. Amerykanie wyprzedają białe kruki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Shelby Supercars".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019