Wyszukiwałeś:

Shell

. Znaleziono 100 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Shell

Spróbuj też wyszukać: shell marathon shell paliwa castrol

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 100 wszystkich):

Odświeżone oleje Shell Helix

W kwietniu bieżącego roku Shell wprowadził na polski rynek nową generacjęolejów silnikowych Shell Helix. Teraz ich zaawansowana technologicznieformuła została ponownie udoskonalona.

 

Centrum Shell w Polsce

Koncern Shell otworzy w Krakowie centrum finansowo - księgowe. Szacuje się,że na realizację nowego projektu inwestycyjnego w Polsce Shell ma przeznaczyć27 mln zł a zatrudnionych zostanie około 800 osób. Będzie to piąte tegotypu centrum Shell na świecie, po podobnych placówkach działających wGlasgow, Manilii, Kuala Lumpur i Gwatemali.

 

"Wiosenne porządki" w Seacie

Iberia Motor Company - generalny importer aut marki Seat w Polsce -wspólnie z firmą Shell ogłaszają ogólnopolską akcjępromocyjną w autoryzowanych punktach serwisowych sieci Seat. Hasło promocji to'Wiosenne porządki - Dbamy o każdą wiosnę Twojego Seat-a'.

 

Lotos, Orlen i Shell zbudują MOP-y przy A2 i A4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła wreszcieprzetarg na wybór operatorów Miejsc Obsługi Podróżnych,które mają powstać przy autostradach A2 Stryków – Konin iA4 Katowice – Wrocław. Zwycięzcami przetargu zostały firmy Lotos, Orleni Shell.

 

Nowe paliwo na stacjach Shella

Shell, jako pierwszy w Polsce, wprowadza do sprzedaży na stacjach olejnapędowy z dodatkiem syntetycznego komponentu GTL. Shell V-Power Diesel jestolejem napędowym zaprojektowanym tak, aby umożliwić uzyskanie jaknajwiększej mocy silnika w pełnym zakresie jego pracy.

 

Shell inwestuje w Krakowskim Parku Technologicznym

W maju Shell Polska Sp. z o.o. otrzymał zezwolenie na działalność w Krakowskim Parku Technologicznym. Shell zobowiązał się do utworzenia 150miejsc pracy. Inwestycja będzie prowadzona w podstrefie Zabierzów.

 

Jedziesz w podróż? Sprawdź olej!

Niezależnie od tego, dokąd i w jak długą trasę się wybieramy, każdyprzygotowuje się pieczołowicie do wyjazdu, pakując najpotrzebniejsze rzeczy.Jeśli zamierzamy jechać samochodem powinniśmy sprawdzić czy wszystko działajak należy. Jak uniknąć problemów z silnikiem samochodu w czasiepodróży radzi ekspert Shell Helix.

 

Shell przedstawia nowe paliwo V-Power Nitro+

W miniony weekend podczas wielkiej fety w Warszawie Shell zaprezentowałwszystkim nowe paliwo V-Power Nitro+. W prezentacji nowego paliwa koncernpaliwowy sięgnął po asa w rękawie, który startuje w Formule 1.

 

Nowy projekt firmy Shell

Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego wydał trzecie już zezwolenie nadziałalność gospodarczą w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej dlafirmy Shell Polska.

 

Koncern Shell przewidział zmierzch aut spalinowych

Brytyjsko-holenderski koncern petrochemiczny przewidział, kiedy pożegnamysię na stałe z samochodami zasilanym benzyną i olejem napędowym. Dobrainformacja jest taka, że część z nas tego raczej nie doczeka.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021