Wyszukiwałeś:

Shooting X

Brake X

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Shooting Brake

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Jego wysokość Mercedes CLS Shooting Brake

Kiedy Mercedes kilka lat temu zaprezentował światu pierwszą generację CLSświat zatkało. Nikt do tej pory nie przedstawił tak niesamowitych liniinadwozia. Teraz nadchodzi uderzenie nr 2 - CLS Shooting Brake.

 

Shooting Brake na bazie Volkswagena Passata

Zza Odry napływają ciekawe informacje dotyczące gamy modelowej koncernu z Wolfsburga. Niemcy planują przedstawić swoją własną wizję auta z nadwoziem Shooting Brake. Bazą dla nowego modelu ma być  Volkswagen CC.

 

CLA Shooting Brake w planach marki Mercedes

Scenariusz ma być taki sam jak miało to miejsce w przypadku CLS. NajnowszyMercedes CLA pojawi się również w wersji CLA Shooting Brake.

 

Audi odsłania Allroad Shooting Brake

Dziś startują targi motoryzacyjne w Detroit, mieście, w którymnarodziła się amerykańska motoryzacja. To tam producent z Ingolstadtpostanowił pokazać model Allroad Shooting Brake.

 

Mercedes CLA Shooting Brake - najmniejsze kombi z gwiazdą

Mercedes nie ustaje w rozszerzaniu palety swoich modeli. Entuzjastycznie przyjęty model CLA będzie od teraz dostępny także w wersji Shooting Brake.Po polsku - kombi.

 
 

Mercedes CLA Shooting Brake doprawiony przez AMG

Wraz z debiutem standardowej wersji Mercedesa CLA Shooting Brake, AMG wystawiado boju własną interpretację kompaktowego kombi. Z osiągami rakiety iodważniejszym wyglądem.

 

Ruszyła produkcja CLA Shooting Brake

Węgierska fabryka w Kecskemet uruchomiła produkcję nowego modelu. Jest toMercedes CLA w wersji Shooting Brake. Pierwszy egzemplarz wyjechał już zfabryki.

 

Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Brake: sztuka użytkowa

Powstał jako mniejsza wersja zjawiskowego Mercedesa CLS Shooting Brake, który niebawem... zniknie z rynku z powodu marnego popytu. Czy CLA Shooting Brake się obroni? Wnioskując po zachwycie jaki budzi swoim wyglądem- ma na to szanse.

 

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

W Stuttgarcie postanowili wprowadzić zmiany w dwóch modelach CLA i CLAShooting Brake. Pojawiły się nowości w wyglądzie obu modeli i Mercedeswprowadza nową jednostkę do gamy, 109-konnego diesla. Poznaj Mercedesa CLA iCLA Shooting Brake po faceliftingu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Shooting Brake".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019