Wyszukiwałeś:

Shuanghuan

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Shuanghuan

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Smart fortwo? Nie, Noble!

O tym, że chińskie koncerny motoryzacyjne, projektując swoje modele, kopiująwprost uznane już marki, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. W większościprzymykano na to oko. Jednak do czasu...

 

Chińsko-niemiecki spór o plagiaty na IAA

Nadal nierozstrzygnięta pozostaje sprawa chińskich firm, którymeuropejscy producenci samochodów zarzucają plagiat modeli. Podczas 62.salonu samochodowego IAA we Frankfurcie azjatycka marka Shuanghuan mimowcześniejszych deklaracji o wycofaniu z prezentacji budzącego kontrowersjeSUV-a o nazwie CEO, ostatecznie zdecydowała się przedstawić go oficjalnie wNiemczech. Czy chińscy producenci otwarcie rzucają więc rękawicę napojedynek europejskim konkurentom?

 

Ciąg dalszy sporu o Noble'a

Przed wystawą we Frankfurcie wyrok niemieckiego sądu zastopował europejskidebiut chińskiego modelu Noble. Teraz podobne orzeczenie sądu włoskiegoblokuje jego pojawienie się na targach w Bolonii.

 

Chińska, wysokoprężna... hybryda

Jesienią 2008 roku na europejskim rynku ma pojawić się kolejny z chińskichSUV-ów. Nie byle jaki, bo wyposażony w napęd hybrydowywspółpracujący z silnikiem wysokoprężnym.

 

Jest wyrok w sprawie chińskich plagiatów

Są pierwsze decyzje sądowe w sprawie chińskich aut, które kilkueuropejskich producentów okrzyknęło mianem plagiatów. Czy tokoniec bezkarnego kopiowania przez Azjatów samochodów konkurencji?

 

Top: Najgorsze chińskie podróbki aut

Przyzwyczailiśmy się w ostatnich latach do tego, że chińskie samochody majądużo zapożyczeń w stosunku do swoich europejskich odpowiedników. I niemówimy tutaj o współpracy pomiędzy zachodnimi koncernami, awschodem. Przedstawiamy listę najgorszych chińskich "replik".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018