Wyszukiwałeś:

Siemens

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Siemens

Spróbuj też wyszukać: siemens 5WK9

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Renault Megane: Warto kupić

4.25 Trochę za miękki, Nie korzystać zserwisy fabrycznego. Kupiłem używany, przejechałem sam tym modelem 115000km. poprzednim z 1996 120000 km.

 

Opel Vectra: za te pieniądze dobry i rozsądny wybór

4.75 jeżdże tym autem od 2 lat przejechalemok 60 tys poprawne uzytkowanie serwis i z autem nie ma problemow wymianapłynów oleju co 15 tys silnik pracuje bez zarzutu polecam dla rodzinyjednak kombi hatchback problem przewozu wiekszej ilosci bagaz...

 

Rozwój grupy Bosch w Polsce i na świecie

Firma Bosch, obecna w takich dziedzinach jak na przykład wyposażeniemotoryzacyjne, zwiększyła swoje obroty w 2004 roku do 40 miliardów euro.Grupa Bosch w Polsce osiągnęła w ubiegłym roku ponad miliard euro obrotu.

 

Renault odznacza za jakość

10 lutego 2006 r. Renault rozdał po raz pierwszy nagrody "Renault SupplierQuality Awards". Otrzymali je trzej dostawcy: Mahle, Siemens i Timken.

 

Hamowanie z klinem

Pewnie niewiele osób słyszało dotąd o nowej technologii EWB, nazywanejtakże elektronicznym hamulcem klinowym. Firma Siemens odpowiedzialna zaprodukcję tego elementu, zamierza w przeciągu kilku kolejnych latzrewolucjonizować rynek motoryzacyjny.

 

BMW stworzyło... pociąg metra

Może nie do końca stworzyło, ale raczej zaprojektowało.

 

Silniki Siemensa w Volvo

Siemens rozpoczął współpracę z Volvo przy seryjnej produkcji modeluC30 z napędem elektrycznym. Pierwsze elektryczne auta zjadą z taśmprodukcyjnych jeszcze w tym roku.

 

Scania i Siemens nawiązują współpracę

Szwedzki producent ciężarówek i autobusów rozpoczynapartnerstwo z marką Siemens. Obie firmy razem będą pracować nadelektrycznymi układami napędowymi, które trafią do pojazdówprodukowanych przez Scanię.

 

Wątek na forum: Siemens stworzy Systemu Zarządzania Ruchem w Białymstoku

I dzięki Bogu, że nie jakieś rumuńskie badziewie, które nie było w stanie nawet złożyć swojej oferty w przetargu tylko Siemens, czyli chyba najlepsza marka jaka mogła się trafić :) ~Astro

 

Brabus z Continentalem

Niemiecka firma tuningowa Brabus będzie wykorzystywać do swoichnajmocniejszych modeli, dysponujących mocą nawet 800 koni mechanicznych,ogumienie firmy Continental.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018