Wyszukiwałeś:

Silverstone

. Znaleziono 79 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Silverstone

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 79 wszystkich):

F1: Hamilton broni swojego podwórka. Kubica przegrywa z deszczem

Robert Kubica nie ukończył Grand Prix Wielkiej Brytanii. A szkoda bo, mimodopiero 10. pozycji na starcie na zalanym deszczem Silverstone Polak spisywałsię znakomicie. Aż do 41. okrążenia na którym popełnił błąd iwypadł z toru. Wygrał Lewis Hamilton, który z liczbą 48 punktówwspólnie z Kimi Raikkonenem i Felipe Massą lideruje stawce F1.

 

Kubica żegna się z Silverstone

Robert Kubica po raz ostatni wystartuje na Silverstone, jednym ze swoichulubionych torów Formuły 1 - pisze Przegląd Sportowy.

 

Kubica: “Możemy być dumni z tego, jak daleko zaszliśmy”

Robert Kubica udzielił wywiadu wewnętrznemu zespołowi prasowemu Renault F1Team. Polak został zapytany między innymi o nadchodzące Grand Prix WielkiejBrytanii, a także o konkurencyjność francuskiego zespołu na tle rywali.

 

Horner: "Nowe Silverstone jest świetne"

Szef zespołu Red Bull Racing, Christian Horner powiedział, że jest zachwyconyzmianami jakie zaszły na legendarnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii."Teraz obiekt może równać się z najlepszymi torami naświecie" - mówi Austriak.

 

Ściśle limitowane Renault

Twingo Renaultsport 133 i Clio Renaultsport 200 będą teraz dostępne w edycjispecjalnej Silverstone GP.

 

Ferrari California Experience w Silverstone

 

Ferrari California Experience w Silverstone - mojeauto.tv

 

Ferrari bije rekord Guinessa

15 września  Ferrari pobiło rekord Guinnesa podczas imprezy Ferrari Racing Days odbywającej się na torze Silverstone. Włoska firma pobiła rekord z roku 2008.

 

Pirelli winą obarcza zespoły

Ostatni wyścig na torze Silverstone podniósł ogromną wrzawę i nadostawcę opon, firmę Pirelli spadł grad oskarżeń, głównie zestrony kierowców. Włoski producent nie ochłonął jeszcze po aferze ztestami Mercedesa a znów musi się tłumaczyć i z tego tłumaczeniawychodzą ciekawe fakty.

 

Polacy pojadą na Silverstone

Kilka dni temu w Krakowie odbył się Finał Grupowy GT Academy 2013.Wśród 24 najlepszych zawodników z Polski, Czech, Słowacji iWęgier, wyłonionych w trwających ponad miesiąc eliminacjach. Zwycięzcami GTAcademy 2013 z Polski zostali Paweł Ledwoń z Opola oraz Jacek Górlickiz Szydłowca.

 

Top 10: Auta na aukcji Silverstone

W ten weekend na torze Silverstone odbędzie się wyprzedaż. Na aukcji możnazakupić wiele bardzo ciekawych samochodów. Stworzyliśmy bardzosubiektywny ranking 10 najciekawszych egzemplarzy do wylicytowania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019