Wyszukiwałeś:

Sinotruk

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sinotruk

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Nowa ciężarówka od MAN'a i Sinotruk

Chiński Sinotruk oraz MAN SE podjęły decyzję o wprowadzeniu na rynek nowejmarki samochodów ciężarowych. Firmy współpracują w ramachpartnerstwa ogłoszonego w lipcu 2009 r.

 

MAN kontynuuje strategię wzrostu

Podczas dorocznej konferencji prasowej, dr Georg Pachta-Reyhofen, prezeszarządu MAN SE stwierdził, że firma MAN odzyskała w 2010 roku swą dawnąsiłę. Udało się podwoić zysk z działalności operacyjnej. - Za 2010 rokmożemy przedłożyć dodatni bilans, podkreślając naszą kompetencję ikonkurencyjność- dodał.

 

SITRAK – nowa marka MAN i Sinotruk

Na targach „Auto Szanghaj 2011” Chunji Ma, prezes rady nadzorczejfirmy Sinotruk, oraz dr Georg Pachta-Reyhofen, prezes zarządu firmy MAN SE,zaprezentowali nową, wspólną markę pojazdów ciężarowychprzeznaczoną na rynek Chin oraz innych rozwijających się rynków wAzji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Wspólnocie Niepodległych Państw.

 

MAN w pierwszym półroczu 2012

Trudna sytuacja na rynku dotknęła także firmę MAN, która w pierwszympółroczu 2012 odnotowała niższy wynik. Przyczyniły się do tegoprzede wszystkim umiarkowana koniunktura na świecie oraz poczucie niepewnościwielu klientów w obliczu europejskiego kryzysu zadłużenia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019