Wyszukiwałeś:

Sir X

Stirling X

Moss X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sir Stirling Moss

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Powrót legendy

W kilka dni po półoficjalnym przecieku zdjęć, Mercedes zdecydowałsię zaprezentować oficjalnie pierwsze zdjęcia następcy swojegosupersamochodu. Mercedes SLR Stirling Moss zostanie zaprezentowany w Detroit izakończy historyczny etap współpracy niemieckiej marki z McLarenem.

 

F1: Nowy system punktacji budzi kontrowersje

Po 59 latach w Formule 1 zmieniony system wyłaniania mistrza - zamiastpunktów będą się liczyć zwycięstwa. Najbardziej na zamianęnarzekają Anglicy i Niemcy, a Hiszpanie - starają się pozostać neutralni, bopo cichu liczą na zwycięstwa Fernando Alonso.

 

SLR kończy karierę

Brytyjsko-niemieckim owocem romansu McLarena i Mercedesa jestsupersamochód SLR. Jego cykl życiowy miał trwać siedem lat. W tymczasie miało powstać 3.500 egzemplarzy. Realia rynkowe były nieco bardziejbrutalne. Mimo tego auto na dobre zapisało się w kartach historii motoryzacji,zwieńczając dzieło specjalną edycją SLR Stirling Moss.

 

Używane na wagę złota

Chociaż ubiegły rok przeminął dla branży motoryzacyjnej pod znakiemrecesji, to można odnaleźć gałąź, która zbytnio nie przejęła siętym, że zamykano fabryki, zwalniano tysiące pracowników, a liniemontażowe nie raz mocno zmniejszały tempo. To rynek samochodówklasycznych.

 

Legenda wyścigów odchodzi

Żywa legenda i ikona wyścigów samochodowych, Sir Stirling Moss,odchodzi na zasłużoną emeryturę w wieku 81 lat.

 

Goodwood w hołdzie legendy

W weekend 16 - 17 września tor w Goodwood świętować będzie 100 rocznicęurodzin i 60 rocznicę zdobycia pierwszego z pięciu tytułówmistrzowskich Juana Manuela Fangio.

 

Nie żyje trzykrotny mistrz F1

W wieku 88 lat zmarł Australijski, trzykrotny mistrz świata Jack Brabham.

 

Ferrari 335 Sport Scaglietti - rekord pobity!

Od lat klasyczne  samochody z Maranello na aukcjach osiągają kolosalnekwoty. W sobotę na jednej z takich licytacji w Paryżu padł nowy  rekord.Zobacz, za ile sprzedano Ferrari 335 Sport Scaglietti, najdroższysamochód w  historii aukcji motoryzacyjnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Sir Stirling Moss".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019