Wyszukiwałeś:

Sixt

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sixt

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Zmiany w zarządzie IMC

Firma Iberia Motor Company SA - generalny importer aut marki Seat w Polsce -informuje, że zmianie ulega skład osobowy zarządu spółki. FunkcjePrezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego przejmie Andrzej Kublik.

 

Klasa S do wynajęcia

Kogo nie stać na kupno takiej limuzyny jak Mercedes klasa S, ma terazmożliwość wynajęcia tego modelu. Firma Sixt rent a car jako jedynawypożyczalnia oferuje auto tej klasy.

 

Długi weekend w promocji

Firma Sixt przygotowała specjalną ofertę wypożyczenia samochodu na długiczerwcowy weekend. Wszystkie samochody z grup EDMR i CDMR, czyli Ford Fusion,Hyundai I30, Kia Ceed, Ford Focus i Seat Leon będą dostępne w cenie 99 złnetto za dobę.

 

Kultowe Jaguary w kultowym wyścigu

Tegoroczna edycja legendarnego wyścigu Mille Miglia została w dużej mierzezdominowana przez Jaguary. Tak duża reprezentacja aut z kotem na masce byłajedną z atrakcji obchodzonego właśnie 70-lecia istnienia tej brytyjskiejmarki.

 

Czy wynajem aut na minuty to przyszłość ruchu miejskiego?

Niemcy oraz Stany Zjednoczone to dwa państwa, w których systemykrótkoterminowego wynajmu samochodów nabierają doświadczeń. Czyniebawem zdominują one większość miast i spowodują, że niepotrzebnebędzie posiadanie własnych czterech kółek?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019