Wyszukiwałeś:

Skanska

. Znaleziono 497 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Skanska

Spróbuj też wyszukać: skanska małopolska skanska kontakt upadłość

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 497 wszystkich):

Skanska remontuje na Podkarpaciu

Skanska zrealizuje dwie kolejne inwestycje na terenie województwapodkarpackiego. Łączna wartość nowych projektów wynosi niemal 8 mlnzł.

 

Skanska zakończyła kolejny etap budowy Trasy Mostu Północnego

Po niespełna czterech miesiącach Skanska zakończyła prace związane zbudową nowych torów i niezbędnej infrastruktury na Trasie MostuPółnocnego w Warszawie. Od dn. 4 lipca na odcinku ulic: Zgrupowania AKKampinos – Marymoncka tramwaje mogą jeździć po nowo wybudowanymtorowisku.Trasa Mostu Północnego ma docelowo połączyć Trasę NS zeWschodnią Obwodnicą Warszawy. Dzięki tej inwestycji kierowcy będą mogli zprawego brzegu Wisły przejechać prosto do węzła Młociny. Zakończenie praco wartości 41 mln zł netto zaplanowano na grudzień 2011 r.

 

Skanska zadba o drogi w Wielkopolsce

Skanska podpisała umowę na realizację bieżącego i zimowego utrzymaniadróg krajowych na terenie województwa wielkopolskiego,których zarządcą jest Generalny Dyrektor Dróg Krajowych iAutostrad. Kontrakt opiewa na kwotę ponad 31 mln zł. Obejmuje okres 48miesięcy.

 

Mocarze DAF dla Skanska

gdański dealer firmy DAF – DBK – przekazał firmie Skanska trzyspecjalistyczne ciągniki siodłowe DAF XF 105.460 Euro 5, które będąpracowały w zestawach z niskopodwoziowymi naczepami. Jeden z nich to trzyosiowymodel FTT 6x4, z którym można tworzyć zestaw o dopuszczalnej masiecałkowitej 110 ton, a dwa pozostałe to trzyosiowe modele FTG 6x2.

 

Skanska zakończyła kolejne inwestycje drogowe na Śląsku

Dobiegły końca dwie inwestycje Skanska na Śląsku o łącznej wartości ponad9 mln zł brutto. Skanska przebudowała ul. Serdeczną w Tychach orazwyremontowała nawierzchnię drogi wojewódzkiej nr 417 w Pawłowie.

 

Skanska zbuduje most graniczny na Nysie Łużyckiej

Skanska zrealizuje most na Nysie Łużyckiej, pomiędzy miejscowościami nagranicy Polski z Niemcami i Czechami. Wartość kontraktu wynosi ponad 22,7 mlnzł.Rozpoczęcie prac nastąpi jeszcze w tym roku, a zakończenie planowane jestw maju 2013 r.

 

Skanska zaprojektuje i zbuduje ul. Wschodnią-bis w Elblągu

Skanska podpisała kontrakt na realizację kilometrowego odcinka drogipowiatowej – ulicy Wschodniej-bis w Elblągu. Prace, którychwartość wyniesie ponad 5,7 mln zł netto, potrwają do września 2014 roku.

 

Półmetek na DW 637 Stanisławów-Węgrów

Budowa drogi wojewódzkiej 637 Stanisławów-Węgrówprzekroczyła półmetek. W ciągu roku od rozpoczęcia budowyrealizująca inwestycję Skanska wykonała już większość z prac wartychłącznie ponad 100 mln zł.

 

Droga Pasłęk - Orneta będzie przebudowana

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie podpisał umowę z firmąSkanska na rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 513 na odcinku Pasłęk -Orneta. Wykonawca ma 18 miesięcy na realizację projektu o wartości 60,8 mlnzł netto.

 

Częstochowa: Skanska wykona most w ciągu alei Pokoju

Most drogowo-tramwajowy na Warcie w ciągu alei Pokoju w Częstochowie doczekasię modernizacji. Wykona ją Skanska na zlecenie Miejskiego ZarząduDróg i Transportu. Inwestycja będzie kosztowała 7,5 mln zł brutto.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019