Wyszukiwałeś:

Skoda X

Fabia X

WRC X

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Skoda Fabia WRC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Skoda Fabia na rajdowo

W przyszłym roku Skoda będzie prowadzić intensywne prace nad budową oraztestami swojego rajdowego auta w kategorii S2000. Wersja rajdowa będzie opartana modelu Skoda Fabia.

 

Kubica w Skodzie Fabia WRC?

W mediach pojawiły się pogłoski o kolejnym rajdowym zakupie Roberta Kubicy.Według nich, tym razem krakowianin miał zostać właścicielem Skody Fabii wnajwyższej specyfikacji WRC.

 

Nowa Skoda Fabia S2000 podczas rajdowych zmagań

 

Skoda Fabia S2000 na rajdach - mojeauto.tv

 

Skoda Fabia Monte Carlo: Rajdowe pozory

Związki Skody ze światem rajdów samochodowych nie ograniczają się doobecnego stulecia, wersji WRC Octavii i Fabii, czy wreszcie feralnego wypadkuRoberta Kubicy za kierownicą Fabii S2000. Sportowa historia Skody rozpoczęłasię przed ponad półwieczem, a jej najjaśniejszym punktem byłyzwycięstwa w Rajdzie Monte Carlo. I to właśnie dla uhonorowania tego rajdu, adokładniej tych sukcesów powstała seria specjalna Skoda Fabia MonteCarlo.

 

Wiemy, jak wygląda nowa Fabia!

Czeski producent z Mlada Bolselav zaprezentował na początku tygodniazapowiedź nowej Fabii w rajdowym wykonaniu. Dziś już możecie ją podziwiaćw całej okazałości. Oto Skoda Fabia R5.

 

Nowy talent w szeregach Skoda Motorsport

Skoda Motorsport pochwaliła się nowym członkiem swojego zespołu: 24-letniPontus Tidemand wraz z pilotem Emilem Axelssonem będzie reprezentował czeskizespół w FIA Rally Championship Azji i Pacyfiku.

 

Rajdowa Skoda Fabia gotowa do walki

Międzynarodowa Federacja Samochodowa FIA powiedziała "tak". SkodaFabia R5 otrzymała rajdową homologację i jest gotowa do zmagań na trasach całego świata.

 

Rajdowa Skoda Fabia Combi

Na coroczne spotkanie fanów tuningu w Worthersee, Skoda przygotowała rajdową wersję rodzinnej Fabii Combi. Wbrew pozorom takie połączenie charakterów robi świetne wrażenie.

 

Skoda na Worthersee - pięć sportowych modeli

Choć czeska marka kojarzy się głównie ze służbowymi autami z dieslempod maską, to sport samochodowy towarzyszy jej od wielu lat. Dlatego na tuningowej imprezie Worthersee, Skoda ma godną reprezentację.

 

Skoda stawia na młodych kierowców

Kalle Rovanpera to 17-latek, który został właśnie fabrycznym kierowcąSkody. Młody talent ledwie zdobył prawo jazdy, a już zasiada za kierownicąrajdowej Fabii R5, którą wystartuje w Rajdowych Mistrzostwach Świata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Skoda Fabia WRC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019