Wyszukiwałeś:

Smart

. Znaleziono 372 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Smart

Spróbuj też wyszukać: smart fortwo smart spalanie smart roadster

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 372 wszystkich):

Smart Roadster - reinkarnacja?

Jak donosi branżowy dziennik "Automobilwoche" już wkrótceSmart Roadster może zostać wykupiony przez jedną z brytyjskich firminwestycyjnych. Smart zmieniłby jednocześnie design oraz swoją nazwę.

 

Smart Forfour zasilany LPG

Na targach motoryzacyjnych AMI Lipsk 2006 Smart zaprezentuje kolejny samochódzasilany gazem ziemnym. Po prezentacji modelu Fortwo CNG przyszła kolej namodel Forfour napędzany płynną odmianą gazu LPG.

 

Smart oficjalnie w USA

Po latach niejasności DaimlerChrysler ostatecznie określił swoje stanowisko wsprawie wypuszczenia na rynek amerykański marki Smart. Najprawdopodobniejpojawi się ona za oceanem w 2008 roku.

 

Smart bliżej DaimlerChrysler

Koncern DaimlerChrysler chce bardziej włączyć markę Smart do swoich strukturi dlatego postanowił rozwiązać dotychczasową spółkę z ograniczonąodpowiedzialnością (niem. GmbH). Jak zapewniają szefowie Smarta - UlrichWalker i DaimlerChrysler - Dieter Zetsche, takie rozwiązanie to szansa naożywienie sprzedaży małych samochodów i poprawienie bilansu.

 

Nowy Smart fortwo na zdjęciach

Producent marki Smart opublikował pierwsze, oficjalne zdjęcia nowej generacjimodelu fortwo. Druga seria małego miejskiego auta w sprzedaży pojawi się w2007 roku i będzie wyróżniać się kilkoma istotnymi zmianami.

 

Limitowany smart na początek

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży w kwietniu przyszłego roku nowej generacjimodelu smart fortwo, pojawi się także specjalna seria "edition limitedone", którą można podziwiać już na wystawie samochodowej w Bolonii.

 

Tańszy smart fortwo

Choć oficjalnie nowy smart fortwo coupe i kabriolet będzie w sprzedażydopiero od kwietnia, to już od początku lutego można go zamawiać. Co ważne,ceny nowej generacji smarta są niższe niż poprzednika.

 

Smart z nowymi technologiami

Od października 2008 roku modele smart fortwo napędzane benzynowymi silnikamio mocy 45 kW/61 KM i 52 kW/71 KM zostaną wyposażone w hybrydowy układnapędowy micro-hybrid (mhd) wraz z automatyczną funkcją start-stop. Nowetechnologie mają zmniejszyć spalanie średnio o 8 procent w cyklu mieszanym inawet do 20 procent w trybie jazdy miejskiej.

 

Czy warto kupić: Smart Fortwo (1998-2007)

Jedni go wyśmiewają uważając, że resorowanie zależy tylko od ilościpowietrza w oponach, drudzy z kolei ubóstwiają za to, że dozaparkowania potrzebuje tyle miejsca co skuter. W cyklu testów "Czywarto kupić?" przyglądamy się najpopularniejszemu ze Smartów,modelowi Fortwo pierwszej generacji (1998-2007).

 

Elektryczny Smart w Paryżu

Odkąd Smart wprowadził kolejną generację wersji dwu- i czterodrzwiowej, automożna było wyposażyć w silnik atmosferyczny, turbodoładowany, a nawet wwersji Brabus. Teraz czas na wersję napędzaną przy pomocy prądu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021