Wyszukiwałeś:

Soczi

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Soczi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Rosjanie chcą technologii Opla

Cały "know-how" techniczny niemieckiej marki prędzej czypóźniej znajdzie swoje zastosowanie w rosyjskich konstrukcjach. Takprzynajmniej wyobraża to sobie jeden z potencjalnych, nowych właścicieli Opla- Sberbank.

 

Wieści z Paddocku: Kubica u Rosjan?! Loeb bez superlicencji

Renault, team do którego trafi Robert Kubica w przyszłym sezonieFormuły 1 zastanawia się nad sprzedażą swego zaplecza! Podobno są dwajpotencjalni nabywcy.

 

F1: Grand Prix Rosji w Moskwie bardzo możliwe

Bernie Ecclestone nie ukrywa, że marzy mu się wyścig Formuły 1 na terenieMoskwy. Specyfikacja toru miałaby przypominać wyścig uliczny.

 

F1: "Jedynka" pojedzie w Rosji

Soczi, wakacyjny kurort i perełka Rosji nad Morzem Czarnym będzie od 2014 rokugościć wyścigi Formuły 1. Umowa z firmą Berniego Ecclestone'a obowiązywaćbędzie przez kolejnych sześć lat.

 

Todt: Wyścig F1 w Afryce? Może za 5 lat

Przez kolejne trzy, do pięciu lat szef FIA Jean Todt nie zamierza nawetzastanawiać się nad zorganizowaniem wyścigu w jednym z krajówafrykańskich. "Kalendarz F1 i tak jest już obszerny" - tłumaczybyły szef zespołu Ferrari.

 

F1: Rosja nie podoła?

Rok 2014 to dla Rosji i jej kurortu wakacyjnego Soczi czas, kiedy zaplanowanezostały dwie imprezy sportowe wielkiego formatu. Komitet Olimpijski obawiasię, że organizacja Igrzysk Olimpijskich i wyścigu o Grand Prix Rosji w tymsamym roku, może być nierealna.

 

F1: Soczi chce klasyczny tor

Organizatorzy Grand Prix Rosji w wakacyjnym kurorcie Soczi chcą, abynowopowstały obiekt był klasycznym torem, bez zbędnych wodotrysków."Marzy nam się by nasze Grand Prix było tak lubiane przez kibicówjak wyścig w Montrealu" - mówią.

 

Skoda Yeti 1.8 TSI 4x4 DSG - tego jeszcze nie było

Choć Skoda Yeti nie zdobyła jeszcze szczytów w rankingach sprzedaży wsegmencie kompaktowych SUV-ów, to jednak dość pokaźne gronokierowców zdecydowało się na wybór tego modelu. Teraz dlamiłośników jazdy w umiarkowanym terenie i zwolenników jednostekbenzynowych czeski koncern przygotował ciekawą propozycję - przekładnięDSG.

 

Fiat na zimowych igrzyskach olimpijskich w Soczi

Po ubiegłorocznych igrzyskach olimpijskich w Londynie i igrzyskachśródziemnomorskich w Mersinie w br., oficjalny sponsor WłoskiegoKomitetu Olimpijskiego - koncern Fiat - będzie wspierał włoskichsportowców również w Rosji.

 

Kamil Stoch w roli Stiga

Podczas dziesiątej edycji turnieju golfowego MercedesTrophy Kamil Stoch, naszpodwójny mistrz olimpijski z Soczi, przebrany za Stiga wjechał napodjazd klubu golfowego 360-konnym Mercedesem A45 AMG.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019