Wyszukiwałeś:

Solaris X

Bus X

Coach X

. Znaleziono 214 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Solaris Bus Coach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 214 wszystkich):

100 % Solaris Bus & Coach

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami struktura własnościowa firmy SolarisBus & Coach uległa zmianie. Od kilku dni przedsiębiorstwo z Bolechowa jest w100 % własnością Krzysztofa Olszewskiego.

 

Solaris bliżej klienta

Solaris Bus & Coach otwiera kolejne dwa regionalne magazyny częścizamiennych magazyny. Po Sosnowcu przyszła kolej na Gdynię i Warszawę.

 

Druga generacja Solaris Urbino 18 Hybrid

Solaris Bus & Coach S.A. dostarczył klientom dwa pierwsze autobusy SolarisUrbino 18 Hybrid drugiej generacji. Dzięki mniejszemu silnikowi Diesla udałosię jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa, a co się z tym wiążezwiększyć ekonomiczność pojazdów.

 

Solaris na Targach IAA 2008

Solaris Bus & Coach S.A. podczas Targów IAA Nutzfahrzeuge 2008 wHanowerze, które odbędą się w dniach 25. września - 2. października,zaprezentuje trzy innowacyjne i ekologiczne pojazdy.

 

Jamniki w krakusce i z lajkonikiem

Solaris Bus & Coach dostarczył dla Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Krakowie kolejne niskopodłogowe Solarisy Urbino w ramachrealizacji dwóch zamówień z drugiej połowy 2009 roku.Obejmowały one łącznie 18 fabrycznie nowych Solarisów Urbino 12 oraz 5przegubowych, osiemnastometrowych Solarisów Urbino 18. Wszystkie pojazdysą już w stolicy Małopolski.

 

Solaris wciąż liderem

Firma Solaris Bus&Coach podsumowała rok 2009. Kryzys nie zaszkodziłpozycji producenta - Solaris wyprodukował najwięcej w Polsce autobusów,osiągając w segmencie pojazdów niskopodłogowych i niskowejściowychwynik ponad 50% udziału w rynku. W 2009 roku sprzedano w sumie 1114autobusów i trolejbusów, o 77 więcej niż we wcześniejszym roku.

 

Solaris inwestuje w produkcję tramwajów

Firma Solaris Bus & Coach intensywnie pracuje nad przygotowaniem produkcjitramwajów. Zwiększa zatrudnienie oraz zaplecze produkcyjne. Związanejest to m.in. z realizacą zamowienia na tramwaje dla poznańskiego MPK.

 

Solaris laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

W połowie czerwca Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowskiwręczył w Poznaniu Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP. Nagrody przyznanoczterem najlepszym polskim przedsiębiorstwom wyłonionym spośród 13firm nominowanych przez Kapitułę. Laureatem w kategorii innowacyjnośćzostał Solaris Bus & Coach.

 

Solaris na rynku fińskim

Solaris Bus & Coach S.A., wiodący europejski producent pojazdówkomunikacji miejskiej, rozpoczął sprzedaż swoich produktów w Finlandiiwe współpracy z tamtejszą firmą Valmet Automotive. Zgodnie z umową,Valmet będzie wspierać polskiego producenta i doradzać w kluczowych kwestiachzwiązanych z wejściem na nowy rynek. Firmy rozważają równieżwspólne projekty w zakresie rozwoju produktów.

 

Solaris wybuduje kolejny zakład

Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowaprzygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybudujepiąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach ŚrodyWielkopolskiej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Solaris Bus Coach".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021