Wyszukiwałeś:

Solaris X

InterUrbino X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Solaris InterUrbino

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Solaris inwestuje w produkcję tramwajów

Firma Solaris Bus & Coach intensywnie pracuje nad przygotowaniem produkcjitramwajów. Zwiększa zatrudnienie oraz zaplecze produkcyjne. Związanejest to m.in. z realizacą zamowienia na tramwaje dla poznańskiego MPK.

 

Produkcja tramwajów Solarisa z nowej hali

Firma Solaris zaprezentowała nową halę i linię produkcyjną konstrukcjistalowych tramwajów. W fabryce zlokalizowanej w Środzie Wlkp., powstająpierwsze Solarisy Tramino dla Poznania. Przy produkcji tak zwanych pudełtramwajowych zatrudnionych jest 120 osób. Zastosowana technologia pozwalana wytwarzanie zestawu pudeł dla tramwaju pięcioczłonowego o długości 32metrów w ciągu jednego tygodnia przy pracy na dwóch zmianach.

 

InterUrbino Solarisa zdobywa nowych klientów

W ubiegłym roku firma Solaris zaprezentowała zupełnie nową linię autobusumiędzymiastowego pod nazwą Solaris InterUrbino. Jego seryjna produkcjaruszyła jesienią tego roku. Po wrześniowym zamówieniu 20autobusów do Francji, poznaliśmy pierwszych nabywców z Polskioraz Austrii.

 

Serbia - nowy rynek eksportowy Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach S.A. rok 2010 kończy wejściem na nowy rynekeksportowy. W miejscowości Novi Sad w Serbii przedstawiciele spółkipodpisali kontrakt na dostawę sześciu autobusów. Serbia to już 23kraj, w którym będą jeździć autobusy i trolejbusy produkowane wpodpoznańskim Bolechowie.

 

Solaris liderem rynku autobusowego

Solaris Bus & Coach S.A. wyprodukowała i sprzedała w ubiegłym rokunajwyższą w swojej historii liczbę pojazdów - 1120 autobusów itrolejbusów. Ponadto poznański producent rozpoczął seryjną produkcjętramwajów. Na rok 2011 Solaris zapowiada kolejne nowości, awśród nich autobus elektryczny.

 

Solaris stawia na innowacje i jakość

W 2010 roku firma Solaris wyprodukowała i sprzedała najwyższą w swojejhistorii liczbę pojazdów. Wyniosła ona 1120 autobusów itrolejbusów. Ponadto poznański producent rozpoczął seryjną produkcjętramwajów. W roku 2011 zapowiada kolejne nowości, a wśród nich -autobus elektryczny. „Sądzę, że jednym z kluczowych elementówtakiego wyniku, jest innowacyjność i jakość naszych produktów.Dzięki temu pozyskujemy nowych klientów, ale co jeszcze ważniejsze poraz kolejny nasze autobusy kupują ich dotychczasowi użytkownicy. To najlepszez możliwych referencji.” – ocenia Solange Olszewska, PrezesZarządu Solaris Bus & Coach S.A.

 

Centrum Dowodzenia InterUrbino

Wielkopolscy strażacy wzbogacili się o Solarisa InterUrbino 12 z wyjątkowymwyposażeniem. Dostarczony pod koniec grudnia ubiegłego roku pojazd służyćbędzie jako mobilne centrum dowodzenia przy najtrudniejszych i długotrwałychakcjach ratowniczo-gaśnicznych.

 

Elektryczny Solaris zdobywa medal

Na zakończonych X Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego Transexpo wKielcach, firma Solaris zaprezentowała aż cztery nowe modele pojazdów.Jeden z nich, to autobus napędzany energią elektryczną - Solaris Urbino 12electric. Otrzymał on medal targów Kielce jako najlepszy produkt wkategorii autobusy.

 

Rekordowy rok Solarisa

W 2013 roku firma Solaris pobiła swój dotychczasowy rekord sprzedanychpojazdów i jednocześnie jedenasty raz z rzędu utrzymała pozycjęlidera polskiego rynku autobusów miejskich. Był to także rekordowyokres dla polskiego producenta na rynkach zagranicznych.

 

Solaris dostarczy InterUrbino do Włoch

Solaris dostarczy 15 dwunastometrowych InterUrbino do Włoch. Międzymiastoweautobusy polskiego producenta kupił przewoźnik z miasta Biella, położonegona zachód od Mediolanu. Jest to już kolejne zamówienie, płynącez rynku włoskiego, na ten model pojazdu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Solaris InterUrbino".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019