Wyszukiwałeś:

Solaris X

Tramino X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Solaris Tramino

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Prezentacja Solarisa Tramino

Solaris zaprezentował lokalnym władzom oraz przedstawicielom prasy pierwszyegzemplarz tramwaju Solaris Tramino dla Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu. Firma przedstawiła także hale produkcyjne, wktórych odbywa się końcowy etap wytwarzania nowoczesnych,niskopodłogowych pojazdów szynowych marki Solaris.

 

Solaris prezentuje Tramino i hale produkcyjne

Solaris zaprezentował pierwszy egzemplarz tramwaju Solaris Tramino dlaMiejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu. Firma przedstawiłatakże hale produkcyjne, w których odbywa się końcowy etap wytwarzanianowoczesnych, niskopodłogowych pojazdów szynowych marki Solaris.

 

Solaris Tramino nagrodzony

Na targach MTK TRAKO w Gdańsku, największych w Polsce targach branżyszynowej, tramwaj marki Solaris otrzymał aż dwie nagrody. Nowoczesnerozwiązania techniczne, design pojazdu i komfort jaki Tramino oferujepasażerom, zostały docenione przez jury konkursów o nagrodę im.Ernesta Malinowskiego i nagrodę im. prof. Jana Podoskiego.

 

Solaris Tramino zdaje egzamin w Poznaniu

Po kilku miesiącach eksploatacji i przejechaniu 20.000 km dyspozycyjnośćtechniczna poznańskich Tramino oceniana jest przez MPK na aż 99%. Do końcagrudnia 2011 firma Solaris dostarczyła do Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu już 23 tramwaje tej marki.

 

Rewelacyjne wyniki Tramino

Po kilku miesiącach eksploatacji i przejechaniu 20.000 km dyspozycyjnośćtechniczna poznańskich Tramino oceniana jest przez MPK na aż 99%! Do końcagrudnia 2011 firma Solaris dostarczyła do Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu już 23 tramwaje tej marki.

 

Top Design dla Tramino

Niskopodłogowy Solaris Tramino otrzymał nagrodę TOP Design. Konkurszorganizowano w ramach targów "arena DESING", które wdniach 5-8 marca zgromadziły w Poznaniu praktyków nowoczesnegowzornictwa z całego świata. Tramwaj wyróżniono w kategorii motoryzacjai transport publiczny.

 

Nowy kontrakt na dostawę Tramino

Firma Solaris wygrała kolejny kontrakt na dostawę tramwajów do Niemiec.Tym razem polski producent dostarczy 15 niskopodłogowych tramwajów markiTramino miejskiemu przewoźnikowi z Brunszwiku.

 

Tramino dla Olsztyna

Gmina Olsztyn podpisała z firmą Solaris kontrakt na dostawę piętnastutramwajów Solaris Tramino. Dostawa pojazdów o łącznej wartości120,5 miliona złotych zostanie sfinalizowana w 2014 roku.

 

Solaris sprzedaje kolejne Tramino

Solaris podpisał kontrakt z niemieckim Braunschweiger Verkehrs-AG na dostawękolejnych tramwajów. Niemiecki przewoźnik wykorzystał tym samym opcję,która była zawarta w poprzednim kontrakcie, podpisanym w maju 2012 roku.Przewidywała ona zwiększenie pierwotnego zamówienia o 3 pojazdy.

 

Solaris Tramino w Jenie

„Kierunek przyszłość“ – to motto towarzyszyło oficjalnejprezentacji tramwaju Solaris Tramino, która odbyła się 9 listopada 2013r. w centrum Jeny. Dostarczenie pięciu w pełni niskopodłogowychtramwajów dla Jenaer Nahverkehr stanowi zakończenie pierwszegozagranicznego kontraktu polskiego producenta na dostawę pojazdówszynowych. Tramino Jena to również pierwszy polski tramwaj na rynkuniemieckim.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Solaris Tramino".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019