Wyszukiwałeś:

Solaris X

Urbino X

12 X

. Znaleziono 117 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Solaris Urbino 12

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 117 wszystkich):

Solarisy na bio-gaz pojadą do Szwecji

Niskowejściowe autobusy napędzane bio-gazem to nowy produkt marki Solaris.Pierwszych 10 tego typu pojazdów zakupiło przedsiębiorstwo komunikacjimiejskiej z miejscowości Skelleftea w północnej Szwecji. Dostawa autobusówSolaris Urbino 12 LE jest zaplanowana do końca 2008 roku.

 

Kolejne Solarisy dla Warszawy

W warszawskim ratuszu Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz PrezesMiejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie Mieczysław Magierskipodpisali z przedstawicielami firmy Solaris Bus & Coach S.A. umowę nadostawę 150 autobusów miejskich marki Solaris Urbino.

 

Solaris na Targach IAA 2008

Solaris Bus & Coach S.A. podczas Targów IAA Nutzfahrzeuge 2008 wHanowerze, które odbędą się w dniach 25. września - 2. października,zaprezentuje trzy innowacyjne i ekologiczne pojazdy.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

W poniedziałek 15 września, na terenie zajezdni Miejskich ZakładówAutobusowych w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej odbyła się prezentacjaautobusu z napędem hybrydowym -  Solaris Urbino 18 Hybrid. Pokazpołączony był z przekazaniem MZA pierwszych Solarisów Urbino ztegorocznego kontraktu na dostawę 150 autobusów.

 

10-tysięczny Solaris

Z hal produkcyjnych w podpoznańskim Bolechowie wyjechał pojazd numer 10.000.Jest nim Solaris Urbino electric 12 wyprodukowany na zamówienie firmyRheinbahn z Dusseldorfu w Niemczech. Z kolei pojazd numer 10.001 trafi dokrakowskiego MPK.

 

Elektryczny Solaris zachwycał w Brunszwiku

Wczoraj w Brunszwiku Solaris zaprezentował elektryczny autobus Urbino 12.Samochód przejechał dwukrotnie trasę pokazową i wyruszył naregularny kurs linii M19.

 

Solarisy ruszają na podbój Mediolanu

Jeszcze w tym roku na ulice Mediolanu wyjedzie 85 autobusów marki SolarisUrbino 12. Mediolan to kolejne włoskie miasto, w którym mieszkańcybędą poruszać się autobusami z Bolechowa.

 

Solaris prezentuje nowe Urbino 12

Podczas tegorocznej, wrześniowej wystawy pojazdów użytkowych IAA wHanowerze Solaris zaprezentuje po raz pierwszy szerokiej publiczności nowągenerację Urbino 12, w tym także w 18-metrowej wersji przegubowej.

 

Solaris kontynuuje niemiecką ofensywę

Solaris wygrał kolejny przetarg na dostawę swojego autobusu do niemieckiegomiasta. Tym razem elektryczny Solaris Urbino 12 wyjedzie na ulice Drezna.

 

Solaris podbija Rumunię

W ostatnich dniach grudnia 2014 r. Solaris podpisał kontrakt na dostawęsiedemdziesięciu niskopodłogowych autobusów Urbino 12 do położonegoniedaleko Bukaresztu miasta Pitesti. Jest to kolejne duże zamówienie zrynku rumuńskiego, który w ostatnim czasie stał się dla polskiegoproducenta znaczącym kierunkiem eksportu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Solaris Urbino 12".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018