Wyszukiwałeś:

Solaris X

Urbino X

15 X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Solaris Urbino 15

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Hybrydowy Solaris Urbino

Śledząc światowe trendy dotyczące poszukiwania alternatywnych źródełenergii, polski producent autobusów, firma Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o.podjęła decyzję o rozszerzeniu palety produktów o nowy pojazd. Będzie toautobus Solaris Urbino wyposażony w napęd hybrydowy.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

Wiosną na ulice Warszawy wyjedzie hybrydowy Solaris Urbino Hybrid. Na raziebędzie to egzemplarz testowany przez tamtejsze Miejskie Zakłady Autobusowe.

 

Kolejne Solarisy dla Warszawy

W warszawskim ratuszu Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz PrezesMiejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie Mieczysław Magierskipodpisali z przedstawicielami firmy Solaris Bus & Coach S.A. umowę nadostawę 150 autobusów miejskich marki Solaris Urbino.

 

Druga generacja Solaris Urbino 18 Hybrid

Solaris Bus & Coach S.A. dostarczył klientom dwa pierwsze autobusy SolarisUrbino 18 Hybrid drugiej generacji. Dzięki mniejszemu silnikowi Diesla udałosię jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa, a co się z tym wiążezwiększyć ekonomiczność pojazdów.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

W poniedziałek 15 września, na terenie zajezdni Miejskich ZakładówAutobusowych w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej odbyła się prezentacjaautobusu z napędem hybrydowym -  Solaris Urbino 18 Hybrid. Pokazpołączony był z przekazaniem MZA pierwszych Solarisów Urbino ztegorocznego kontraktu na dostawę 150 autobusów.

 

Solarisy podbijają Szwecję

Autobusy marki Solaris podbijają szwedzki rynek. Tylko w tym roku polskiproducent podpisał kontrakty na dostawę aż 223 pojazdów do naszegopółnocnego sąsiada. W większości będą to autobusy napędzanebiogazem.

 

Solaris stawia na innowacje i jakość

W 2010 roku firma Solaris wyprodukowała i sprzedała najwyższą w swojejhistorii liczbę pojazdów. Wyniosła ona 1120 autobusów itrolejbusów. Ponadto poznański producent rozpoczął seryjną produkcjętramwajów. W roku 2011 zapowiada kolejne nowości, a wśród nich -autobus elektryczny. „Sądzę, że jednym z kluczowych elementówtakiego wyniku, jest innowacyjność i jakość naszych produktów.Dzięki temu pozyskujemy nowych klientów, ale co jeszcze ważniejsze poraz kolejny nasze autobusy kupują ich dotychczasowi użytkownicy. To najlepszez możliwych referencji.” – ocenia Solange Olszewska, PrezesZarządu Solaris Bus & Coach S.A.

 

Junior Eksportu

Autobus Solaris Urbino 15 LE CNG został nagrodzony w konkursie Mister i JuniorEksportu. Jury konkursu organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą imagazyn Warsaw Business Journal przyznało mu tytuł Juniora Eksportu.

 

Ponad setka Solarisów w gliwickim PKM

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Gliwicach odebrało setny w swojejflocie egzemplarz Solarisa. Jubileuszowy pojazd jest jednym z sześciuniskopodłogowych Urbino 15 przekazanych przewoźnikowi w środę.

 

Solaris z kontraktem na 99 autobusów

Kolejny duży kontrakt dla polskiego producenta autobusów. Firma Solarisdostarczy w pierwszym kwartale przyszłego roku 99 nowych pojazdów doNorwegii. Tym samym liczba autobusów wyprodukowanych w Bolechowie podPoznaniem zwiększy się do 468 sztuk.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Solaris Urbino 15".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019