Wyszukiwałeś:

Solaris X

Urbino X

18 X

Hybrid X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Solaris Urbino 18 Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Solaris Urbino Hybrid na podbój Europy

Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o. oficjalnie zaprezentował w Polsce jeden zeswoich najnowszych modeli - 18-metrowy autobus Solaris Urbino 18 Hybrid -wyposażony w napęd hybrydowy. Jest to pierwszy pojazd komunikacji miejskiejwyposażony w tego typu jednostkę napędową jaki został wyprodukowany i jużsprzedany w Europie.

 

Hybryda Solarisa do Szwajcarii

Największe prywatne przedsiębiorstwo autobusowe w Szwajcarii - grupa Eurobus zsiedzibą w Windisch, złożyło w Solaris Bus & Coach zamówienie na dostawęautobusu Solaris Urbino 18 Hybrid. Jest to już kolejny pojazd wyposażony wnapęd hybrydowy, jaki producent z podpoznańskiego Bolechowa sprzedał wciągu kilkunastu tygodni od premiery tego produktu.

 

Konstruktorzy roku z Solarisa

Redakcja magazynu fachowego Design News Polska, przyznała tytuł KonstruktoraRoku firmie Solaris Bus & Coach S.A. za projekt autobusu z napędemhybrydowym Solaris Urbino Hybrid.

 

Hybrydowy Solaris w Poznaniu

W poniedziałek 31 marca przedstawiciele Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu Sp. z o.o. podpisali z firmą Solaris Bus & CoachS.A. umowę na zakup autobusu z napędem hybrydowym - Solaris Urbino 18 Hybrid.Będzie to pierwszy w Polsce pojazd komunikacji publicznej z tak nowoczesnymnapędem.

 

Druga generacja Solaris Urbino 18 Hybrid

Solaris Bus & Coach S.A. dostarczył klientom dwa pierwsze autobusy SolarisUrbino 18 Hybrid drugiej generacji. Dzięki mniejszemu silnikowi Diesla udałosię jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa, a co się z tym wiążezwiększyć ekonomiczność pojazdów.

 

Solaris na Targach IAA 2008

Solaris Bus & Coach S.A. podczas Targów IAA Nutzfahrzeuge 2008 wHanowerze, które odbędą się w dniach 25. września - 2. października,zaprezentuje trzy innowacyjne i ekologiczne pojazdy.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

W poniedziałek 15 września, na terenie zajezdni Miejskich ZakładówAutobusowych w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej odbyła się prezentacjaautobusu z napędem hybrydowym -  Solaris Urbino 18 Hybrid. Pokazpołączony był z przekazaniem MZA pierwszych Solarisów Urbino ztegorocznego kontraktu na dostawę 150 autobusów.

 

Hybrydowy Solaris we Francji

Francja to po Niemczech, Szwajcarii i Polsce już czwarty kraj, naktórego drogach pojawi się Solaris Urbino 18 Hybrid. Zgodnie zpodpisanym kontraktem, ten innowacyjny polski autobus z początkiem przyszłegoroku zacznie wozić mieszkańców Strasburga.

 

Pierwszy w Polsce hybrydowy autobus

Po Poznaniu jeździ już pierwszy w naszym kraju autobus komunikacji miejskiej znapędem hybrydowym. Na początku tego tygodnia do Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu trafił Solaris Urbino 18 Hybrid.

 

Solaris nagrodzony za innowacyjność

Firma Solaris Bus & Coach S.A. wraz z Instytutem Silników Spalinowychi Transportu Politechniki Poznańskiej oraz spółka Internetowykantor.plzostały laureatami IV edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka WojewództwaWielkopolskiego "i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski".Nagrody wręczyli Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak iWicemarszałek Leszek Wojtasiak oraz gość specjalny gali Grzegorz Schetyna -Marszałek Sejmu RP.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Solaris Urbino 18 Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019