Wyszukiwałeś:

Solaris X

Urbino X

18 X

. Znaleziono 110 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Solaris Urbino 18

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 110 wszystkich):

Hybrydowy Solaris Urbino

Śledząc światowe trendy dotyczące poszukiwania alternatywnych źródełenergii, polski producent autobusów, firma Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o.podjęła decyzję o rozszerzeniu palety produktów o nowy pojazd. Będzie toautobus Solaris Urbino wyposażony w napęd hybrydowy.

 

Solaris Urbino Hybrid na podbój Europy

Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o. oficjalnie zaprezentował w Polsce jeden zeswoich najnowszych modeli - 18-metrowy autobus Solaris Urbino 18 Hybrid -wyposażony w napęd hybrydowy. Jest to pierwszy pojazd komunikacji miejskiejwyposażony w tego typu jednostkę napędową jaki został wyprodukowany i jużsprzedany w Europie.

 

Hybrydowy Solaris w Poznaniu

W poniedziałek 31 marca przedstawiciele Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu Sp. z o.o. podpisali z firmą Solaris Bus & CoachS.A. umowę na zakup autobusu z napędem hybrydowym - Solaris Urbino 18 Hybrid.Będzie to pierwszy w Polsce pojazd komunikacji publicznej z tak nowoczesnymnapędem.

 

Kolejne Solarisy dla Warszawy

W warszawskim ratuszu Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz PrezesMiejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie Mieczysław Magierskipodpisali z przedstawicielami firmy Solaris Bus & Coach S.A. umowę nadostawę 150 autobusów miejskich marki Solaris Urbino.

 

Druga generacja Solaris Urbino 18 Hybrid

Solaris Bus & Coach S.A. dostarczył klientom dwa pierwsze autobusy SolarisUrbino 18 Hybrid drugiej generacji. Dzięki mniejszemu silnikowi Diesla udałosię jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa, a co się z tym wiążezwiększyć ekonomiczność pojazdów.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

W poniedziałek 15 września, na terenie zajezdni Miejskich ZakładówAutobusowych w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej odbyła się prezentacjaautobusu z napędem hybrydowym -  Solaris Urbino 18 Hybrid. Pokazpołączony był z przekazaniem MZA pierwszych Solarisów Urbino ztegorocznego kontraktu na dostawę 150 autobusów.

 

Hybrydowy Solaris we Francji

Francja to po Niemczech, Szwajcarii i Polsce już czwarty kraj, naktórego drogach pojawi się Solaris Urbino 18 Hybrid. Zgodnie zpodpisanym kontraktem, ten innowacyjny polski autobus z początkiem przyszłegoroku zacznie wozić mieszkańców Strasburga.

 

Solaris nagrodzony za innowacyjność

Firma Solaris Bus & Coach S.A. wraz z Instytutem Silników Spalinowychi Transportu Politechniki Poznańskiej oraz spółka Internetowykantor.plzostały laureatami IV edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka WojewództwaWielkopolskiego "i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski".Nagrody wręczyli Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak iWicemarszałek Leszek Wojtasiak oraz gość specjalny gali Grzegorz Schetyna -Marszałek Sejmu RP.

 

Solaris i Voith prezentują autobus Urbino 18 DIWAhybrid

Solaris Urbino 18 DIWAhybrid to przegubowy autobus miejski, wyposażony wrównoległy układ hybrydowy firmy Voith. Jednostka napędowa pojazduskłada się z silnika spalinowego oraz elektrycznego, który zasilanyjest z superkondensatorów. Dzięki takiemu rozwiązaniu pojazd zużywamniej paliwa i jest bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego. Obecnieautobus przechodzi fazę testów w firmie Bochum-GelsenkirchenerStraßenbahnen AG w Niemczech.

 

Już 500 Solarisów w Czechach

Rynek czeski to, obok niemieckiego, jeden z najważniejszych rynkówzagranicznych dla Solarisa. W mijającym tygodniu do Czech trafił 500. Solaris.To niskopodłogowe Urbino 18, które przekazane zostało miejskiemuprzewoźnikowi z Brna.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Solaris Urbino 18".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018