Wyszukiwałeś:

Solaris X

Urbino X

. Znaleziono 176 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Solaris Urbino

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 176 wszystkich):

Hybrydowy Solaris Urbino

Śledząc światowe trendy dotyczące poszukiwania alternatywnych źródełenergii, polski producent autobusów, firma Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o.podjęła decyzję o rozszerzeniu palety produktów o nowy pojazd. Będzie toautobus Solaris Urbino wyposażony w napęd hybrydowy.

 

Solaris Urbino Hybrid na podbój Europy

Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o. oficjalnie zaprezentował w Polsce jeden zeswoich najnowszych modeli - 18-metrowy autobus Solaris Urbino 18 Hybrid -wyposażony w napęd hybrydowy. Jest to pierwszy pojazd komunikacji miejskiejwyposażony w tego typu jednostkę napędową jaki został wyprodukowany i jużsprzedany w Europie.

 

Hybrydowy Solaris w Poznaniu

W poniedziałek 31 marca przedstawiciele Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu Sp. z o.o. podpisali z firmą Solaris Bus & CoachS.A. umowę na zakup autobusu z napędem hybrydowym - Solaris Urbino 18 Hybrid.Będzie to pierwszy w Polsce pojazd komunikacji publicznej z tak nowoczesnymnapędem.

 

Druga generacja Solaris Urbino 18 Hybrid

Solaris Bus & Coach S.A. dostarczył klientom dwa pierwsze autobusy SolarisUrbino 18 Hybrid drugiej generacji. Dzięki mniejszemu silnikowi Diesla udałosię jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa, a co się z tym wiążezwiększyć ekonomiczność pojazdów.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

W poniedziałek 15 września, na terenie zajezdni Miejskich ZakładówAutobusowych w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej odbyła się prezentacjaautobusu z napędem hybrydowym -  Solaris Urbino 18 Hybrid. Pokazpołączony był z przekazaniem MZA pierwszych Solarisów Urbino ztegorocznego kontraktu na dostawę 150 autobusów.

 

Hybrydowy Solaris we Francji

Francja to po Niemczech, Szwajcarii i Polsce już czwarty kraj, naktórego drogach pojawi się Solaris Urbino 18 Hybrid. Zgodnie zpodpisanym kontraktem, ten innowacyjny polski autobus z początkiem przyszłegoroku zacznie wozić mieszkańców Strasburga.

 

Medalowy elektryczny Solaris

20 września odbyła się premiera pierwszego polskiego autobusu elektrycznego.Solaris Urbino electric, zaprezentowany na trwających właśnieMiędzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego Transexpo w Kielcach, napędzanyjest wyłącznie energią elektryczną. Elektryczne Urbino zostało nagrodzoneZłotym Medalem w kategorii „Autobus”. Złotym Medalem nagrodzonotakże stoisko firmy Solaris.

 

Elektryczny Solaris zdobywa medal

Na zakończonych X Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego Transexpo wKielcach, firma Solaris zaprezentowała aż cztery nowe modele pojazdów.Jeden z nich, to autobus napędzany energią elektryczną - Solaris Urbino 12electric. Otrzymał on medal targów Kielce jako najlepszy produkt wkategorii autobusy.

 

10-tysięczny Solaris

Z hal produkcyjnych w podpoznańskim Bolechowie wyjechał pojazd numer 10.000.Jest nim Solaris Urbino electric 12 wyprodukowany na zamówienie firmyRheinbahn z Dusseldorfu w Niemczech. Z kolei pojazd numer 10.001 trafi dokrakowskiego MPK.

 

Solaris kontynuuje niemiecką ofensywę

Solaris wygrał kolejny przetarg na dostawę swojego autobusu do niemieckiegomiasta. Tym razem elektryczny Solaris Urbino 12 wyjedzie na ulice Drezna.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Solaris Urbino".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021