Wyszukiwałeś:

Solaris

. Znaleziono 352 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Solaris

Spróbuj też wyszukać: man solaris budżet renault megane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 352 wszystkich):

Kolejny hybrydowy Solaris sprzedany

W piątek 4 stycznia br. firma przewozowa z Bochum, Bochum-GelsenkirchenerStraßenbahnen AG (BOGESTRA), rozpoczęła kursy pierwszym w swoim taborzeautobusem z napędem hybrydowym. Jest to wyprodukowany w Polsce Solaris Urbino18 Hybrid.

 

Solaris na Targach IAA 2008

Solaris Bus & Coach S.A. podczas Targów IAA Nutzfahrzeuge 2008 wHanowerze, które odbędą się w dniach 25. września - 2. października,zaprezentuje trzy innowacyjne i ekologiczne pojazdy.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

W poniedziałek 15 września, na terenie zajezdni Miejskich ZakładówAutobusowych w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej odbyła się prezentacjaautobusu z napędem hybrydowym -  Solaris Urbino 18 Hybrid. Pokazpołączony był z przekazaniem MZA pierwszych Solarisów Urbino ztegorocznego kontraktu na dostawę 150 autobusów.

 

Solaris zdobywa Skandynawię

W ciągu najbliższych miesięcy w Danii, Norwegii i Szwecji przybędziełącznie aż 126 Solarisów Urbino. W Norwegii firma Solaris wygrała dwaprzetargi. Nowe kontrakty znacznie umacniają pozycję polskiej firmy wpółnocnej części Europy.

 

Solaris inwestuje w produkcję tramwajów

Firma Solaris Bus & Coach intensywnie pracuje nad przygotowaniem produkcjitramwajów. Zwiększa zatrudnienie oraz zaplecze produkcyjne. Związanejest to m.in. z realizacą zamowienia na tramwaje dla poznańskiego MPK.

 

Solaris liderem rynku autobusowego

Solaris Bus & Coach S.A. wyprodukowała i sprzedała w ubiegłym rokunajwyższą w swojej historii liczbę pojazdów - 1120 autobusów itrolejbusów. Ponadto poznański producent rozpoczął seryjną produkcjętramwajów. Na rok 2011 Solaris zapowiada kolejne nowości, awśród nich autobus elektryczny.

 

Solaris stawia na innowacje i jakość

W 2010 roku firma Solaris wyprodukowała i sprzedała najwyższą w swojejhistorii liczbę pojazdów. Wyniosła ona 1120 autobusów itrolejbusów. Ponadto poznański producent rozpoczął seryjną produkcjętramwajów. W roku 2011 zapowiada kolejne nowości, a wśród nich -autobus elektryczny. „Sądzę, że jednym z kluczowych elementówtakiego wyniku, jest innowacyjność i jakość naszych produktów.Dzięki temu pozyskujemy nowych klientów, ale co jeszcze ważniejsze poraz kolejny nasze autobusy kupują ich dotychczasowi użytkownicy. To najlepszez możliwych referencji.” – ocenia Solange Olszewska, PrezesZarządu Solaris Bus & Coach S.A.

 

Solaris – 15 lat minęło

Dokładnie 22 marca 1996 roku w podpoznańskim Bolechowie rozpoczęła sięprodukcja niskopodłogowych autobusów miejskich. Dzisiaj firma Solaris,która obchodzi swoje piętnaste urodziny, jest jednym z czołowychproducentów autobusów i trolejbusów w Europie zatrudniającponad 2000 pracowników i sprzedając swoje produkty do ponad 20 państwna świecie.

 

10-tysięczny Solaris

Z hal produkcyjnych w podpoznańskim Bolechowie wyjechał pojazd numer 10.000.Jest nim Solaris Urbino electric 12 wyprodukowany na zamówienie firmyRheinbahn z Dusseldorfu w Niemczech. Z kolei pojazd numer 10.001 trafi dokrakowskiego MPK.

 

Solaris z kontraktem na 99 autobusów

Kolejny duży kontrakt dla polskiego producenta autobusów. Firma Solarisdostarczy w pierwszym kwartale przyszłego roku 99 nowych pojazdów doNorwegii. Tym samym liczba autobusów wyprodukowanych w Bolechowie podPoznaniem zwiększy się do 468 sztuk.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021