Wyszukiwałeś:

Solbus X

Solcity X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Solbus Solcity

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Solbus z nowościami

solbus to marka z jakiego kraju??? z Polski??? ~LL

 

Solbus z nowościami

Na targach pojazdów użytkowych Transexpo w Kielcach Solbus zaprezentował trzynowe modele autobusów. Jeden przeznaczony do przewozów krajowych imiędzynarodowych, pozostałe dwa dla komunikacji miejskiej.

 

400-tny Solbus

Już 400 autobusów opuściło zakład soleckiej firmy Solbus. Uroczysteprzekazanie kluczyków dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Inowrocławiumiało miejsce w piątek 13 października.

 

Tysięczny solaris na ulicach stolicy

W Warszawie odbyła się prezentacja dwóch autobusów o numerach1000 oraz 1001, dostarczonych przez firmę Solaris. Pojazdy pochodzą znajwiększego jednorazowego zamówienia w historii stołecznej komunikacjiautobusowej, obejmującego 168 nowoczesnych pojazdów.

 

20 nowych Solbus Solcity w Warszawie

Fabryka Autobusów Solbus zakończyła realizację kolejnego jużtrzeciego kontraktu dla największego przewoźnika w Polsce - warszawskichMiejskich Zakładów Autobusowych.

 

Nowe Solbus Solcity w Warszawie

Fabryka Autobusów Solbus zakończyła z sukcesem realizację kolejnegojuż trzeciego kontraktu dla największego przewoźnika w Polsce - warszawskichMiejskich Zakładów Autobusowych.

 

Rekordowy kontrakt na dostawę autobusów do Warszawy

W tle toczącego się sporu na linii Solaris-BYD w sprawie dostawy 10elektrycznych autobusów dla Warszawy rekordowe zamówieniezrealizował Solbus, dostarczając do stolicy 47 przegubowych autobusów.

 

Sukces Solbusa

Solbus zrealizował największy kontrakt w historii firmy o wartości prawie 63mln złotych brutto na 47 autobusów przegubowych Solbus Solcity 18zamówionych przez warszawskie MZA.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Solbus Solcity".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018