Wyszukiwałeś:

Sonata X

Hybrid X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sonata Hybrid

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Hyundai też będzie mieć hybrydę

Na rynku amerykańskim już nie tylko producenci z Japonii oraz Europypoczynają sobie śmiało. Do walki o ten rynek dołączył też Hyundai,który na wystawie w Detroit pokazał m.in. koncepcyjny model o napędziehybrydowym.

 
 

Najbardziej "zielone" samochody roku

Targi w Los Angeles zbliżają się wielkimi krokami, a to właśnie tamzostanie wyłoniony laureat plebiscytu na najbardziej ekologicznysamochodów roku. Oto finaliści 2011 Green Car of the Year.

 

Nowości 2011

Już za parę dni początek 2011 roku. Nowy rok, jak zwykle, przynosi nam sporonowości. Nie inaczej jest i w branży motoryzacyjnej, która poprzełamaniu kryzysu szykuje dla nas wiele mniej lub bardziej ciekawych premier.Poniżej prezentujemy listę tych nowości i okres, kiedy wjadą one na polskirynek.

 

Kandydaci do tytułu Światowego Samochodu Roku 2011

Znamy już rozstrzygnięcia konkursów na Samochód Roku 2011 wEuropie oraz Japonii, wkrótce poznamy też najlepsze auta w AmerycePółnocnej. Najwyższa więc pora przyjrzeć się, kto ma największeszanse na zdobycie tytułu Światowego Samochodu Roku (World Car of the Year) nanajbliższe dwanaście miesięcy.

 

Najlepsze auta 2011 roku

Już wkrótce poznamy modele, które zwyciężą w konkursie na"Światowy Samochód Roku 2011". O specyficznym charakterze tegokonkursu niech świadczy fakt, że o wyborze zwycięzców w czterechkategoriach decydują jurorzy-dziennikarze z sześciu kontynentów.

 

Ekologiczna inwestycja Hyundaia

Koncerny motoryzacyjne stawiają bardzo mocno na ekologię. Ochrona środowiskaobecnie determinuje tworzenie większości nowych modeli. Jednak nie tylko w tensposób firmy samochodowe dbają o otaczającą nas przyrodę. Bardzodobrym przykładem jest tu najnowsza inwestycja Hyundaia.

 

Hyundai Sonata Hybrid po raz drugi

Nowa Sonata zaprezentowana została w stolicy Korei, w Seulu. Auto ze świeżąstylistyką dostał napęd hybrydowy. To druga generacja hybrydowego sedana zKorei.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Sonata Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019