Wyszukiwałeś:

Sosnowiec

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sosnowiec

Spróbuj też wyszukać: sosnowiec-warszawa sosnowiec radocha 25 sosnowiec droga S1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

 

Wątek na forum: Korki na DK 86 Katowice – Sosnowiec

nikt nie dodał, że trwa również remont łącznika pomiędzy Al. Roździeńskiego od strony ronda do Ikei co sprawia, że wyjazd w kierunku Warszawy z centrum jest dłuższy o nawet 30min! ~poinformowany

 

Sosnowiec: połączenie z drogą S1

W środę 3 stycznia w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu podpisana została umowaobejmująca budowę zjazdu i wjazdu na drogę S-1 z kierunku Bielsko –Warszawa.

 

Korki na DK 86 Katowice – Sosnowiec

W czwartek (17 maja) rozpoczął się remont kolejnego wiaduktu (okoliceRoździenia) na odcinku Katowice – Sosnowiec w ciągu drogi krajowej nr86. GDDKiA, która jest inwestorem zadania informuje o utrudnieniach natym odcinku m.in. z powodu zwężenia jezdni. Prace potrwają 18 miesięcy.

 

Pierwszy krok w budowie DTŚ–Wschód

Podpisano umowę na zarządzanie projektem dotyczącym połączenia DTŚ wKatowicach z Obrzeżną Zachodnią w Mysłowicach. Umowa to pierwszy krok nastworzeniu kompleksowego połączenia drogowego w AglomeracjiGórnośląskiej.

 

Sosnowiec: wiadukt nad S86 do przebudowy

Podpisano umowę na przebudowę wiaduktu w ciągu ul. Baczyńskiego nad drogąekspresową S86 w Sosnowcu. Inwestycja będzie kosztowała ponad 11 mln złbrutto. Planowane zakończenie przebudowy to październik 2012 r. Wykonawcąprac jest Skanska.

 

Mercedes-Benz Sosnowiec najlepszy w Polsce

International Service Check zleciło badania, w których sprawdzono 546dealerów w 11 krajach. Kontrolowano jakość obsługi, kompetencjepracowników oraz wygląd samochodów jak i salonu. W Polscenajlepszym salonem samochodwym i jednym z czterech najlepszych w Europie został salon firmowy Mercedes-Benz Sosnowiec.

 

Ruszyły remonty dróg krajowych na Śląsku

Trwają remonty dróg krajowych na Śląsku. - Podczas planowanychremontów poprawiamy stan nawierzchni na odcinkach dróg odługości ponad 80 km dróg za wartość około 15,5 mln zł. Powykonanych w ostatnim okresie remontach nawierzchni na autostradzie przyszedłczas na drogi ekspresowe i krajowe -  informuje Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad.

 

Ruszył remont na węźle Murckowska

Na śląskim odcinku autostrady A4 kolejny etap prac remontowych. Tym razemutrudnienia, które potrwają do końca listopada, czekają nakierowców na węźle Murckowska.

 

Wątek na forum: Czasami trzeba

Czasami aby zadbać o swoje bezpieczeństwo musimy podjąć drastyczną decyzję , po której będziemy pewni, że nasz gruchot nie trafi już na drogi A w tym pomoże nam Auto złom Sosnowiec oltomasz

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019