Wyszukiwałeś:

Sport X

Classic X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sport Classic

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Czterdziesta rocznica Forda GT40

W tym roku minęło 40 lat od spektakularnego sukcesu Forda GT40 w czasie24-godzinnego wyścigu Le Mans. Wszystkie miejsca na podium podczas tegowyścigu zajęły właśnie te samochody. Rocznica ta zostanie upamiętnionawyścigiem Le Mans Classic 2006.

 

Nowa Klasa C pokazana

Wczoraj w Stuttgarcie odbył się pierwszy oficjalny pokaz nowej generacjimodelu Mercedes klasa C. Szerokiej publiczności auto to zostanie pokazane natargach w Genewie, zaś w sprzedaży pojawi się już pod koniec marca.

 

Tylko dla prawdziwych fanów

Porsche postanowiło zrobić miły prezent dla największych fanów modelu911. W sprzedaży pojawi się Porsche 911 Sport Classic, który trafi do250 klientów.

 
 

Porsche 911 Sport Classic

 

Porsche dla prawdziwego fana marki - mojeauto.tv

 

10 najważniejszych Chevroletów w historii

Każda marka, zwłaszcza ta o długoletniej już tradycji, ma w swoim portfoliokilka, kilkanaście modeli, o których mówi się, że są legendą.Przedstawiamy 10 najważniejszych modeli w ponad stuletniej już historii markiChevrolet.

 

Porsche: 50 lat ikony motoryzacji

Jeśli prześledzisz historię motoryzacji to nie znajdziesz drugiego takiegosamochodu. Nie znajdziesz drugiego auta, którego sylwetka praktycznienie zmieniła się przez 50 lat. Ten samochód jest ikoną i wizytówką niemieckiej motoryzacji. Porsche 911 to jeden zpomników motoryzacji. Od niego wszystko się zaczęło.

 

Limitowane Porsche 911 tylko w USA

Porsche świętuje 60 lat obecności na amerykańskim rynku limitowaną wersjąsztandarowego modelu - oto 911 GTS Club Coupe.

 

Nowe możliwości konfiguracji Porsche

Dla osoby wydającej na nowe auto górę pieniędzy liczy sięmożliwość konfiguracji wozu zgodnie z osobistymi wymaganiami. Porsche torozumie i dodaje do listy wyposażenia kilka nowych elementów.

 

Range Rover Sport Davida Beckhama na sprzedaż

Wyjątkowy egzemplarz Range Rovera Sport wystawił na sprzedaż portal aukcyjnyClassic Car Auctions. Czarny SUV, stworzony specjalnie dla brytyjskiegopiłkarza to wyjątkowa gratka dla poszukiwaczy "białychkruków". Ile warty jest Range Rover Beckhama?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Sport Classic".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019