Wyszukiwałeś:

Sport X

Plus X

Style X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sport Plus Style

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Skoda Roomster od lipca w Polsce

Najnowszy produkt Skody, model Roomster ma być odpowiedzią czeskiej marki nanowe wymagania rynku w segmencie aut kompaktowych i kombivanów. Z połączeniakilku rozwiązań Fabii i Octavii II wyszedł model rozmiarami plasujący się wniszowej w Polsce klasie MPV z aspiracjami przeprowadzenia małej rewolucjirównież w segmencie C.

 

Lexus GS 450h: Ekologiczny luksus

Producenci luksusowych samochodów przeznaczonych dla małej garstkispołeczeństwa podczas konstruowania nowych modeli nigdy nie przejmowali sięzbytnio ekonomiką ich jazdy. W pierwszym rzędzie nacisk był kładziony przedewszystkim na komfort podróżowania, a potem na osiągi. Czasy się jednakzmieniły, nowe trendy nastały. Lexus GS450h, który trafił do naszejredakcji jest przykładem łamania konwenansów. I to w wielu dziedzinach.

 

Odświeżone Audi A8

Topowa limuzyna z Ingolstadt już od dłuższego czasu nie przechodziłażadnych kuracji odmładzających. Nadeszła jednak wiosna, zatem władzekoncernu postanowiły delikatnie ją odświeżyć.

 

Volkswagen Tiguan na sportowo

12 tysięcy złotych kosztować będzie "ubranie" Volkswagena Tiguanaw sportowe szaty. W tej cenie otrzymamy pakiet R-line obejmujący zewnętrznedetale stylistyczne, które mają podkreślać bardziej dynamicznycharakter auta.

 

Mitsubishi Outlander w wersji City Style

W Polsce debiutuje specjalna wersja modelu Outlander, której cenazaczyna się od 89 990 złotych. Maj to miesiąc z atrakcyjnymi cenami modeliMitsubishi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Sport Plus Style".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019