Wyszukiwałeś:

Sport X

Quattro X

Concept X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sport Quattro Concept

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Audi Roadjet Concept

Podczas trawających targów North American International Automobile Show wDetroit Audi zaprezentowało studyjny model Roadjet Concept. Podobne szanse naskierowanie go do seryjnej produkcji są bardzo duże.

 
 

Audi Quattro powraca!

Audi dziś w nocy zaprezentowało zdjęcia studyjnego modelu, który zakilka dni zostanie pokazany oficjalnie na targach IAA we Frankfurcie. Otokolejne wcielenie następcy Audi quattro -  Audi Sport Quattro concept.

 

Audi zmiksowało R8 i Q7

Audi Nunak Quattro Concept, to kolejny studyjny model, który debiutujena targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Miejmy nadzieję jednak, że autonie trafi do seryjnej produkcji. Połączenie SUVa i sportowego samochodu tonie jest dobra droga.

 

Koncepcyjny crossover od Audi

Producent z Ingolstad wybiera się na targi NAIAS w Detroit z nowym, studyjnymcrossoverem. Sprawdźcie jak samochód prezentuje się na pierwszym,udostępnionym szkicu. 

 

Audi przedstawia światła laserowe

Na targach elektroniki CES, które odbywają się w Las Vegas niemieckiproducent pokaże dobrze wszystkim znany koncept Sport quattro. Jegowyjątkową cechą są reflektory laserowe.

 
 
 

Rzadki okaz Audi Quattro na aukcję

Audi Sport Quattro to prawdziwa legenda. Okazało się, że na świecie sąjeszcze egzemplarze w stanie idealnym. W przyszłym miesiącu jeden z nich trafina aukcje organizowane przez RM.

 

Oto plany Audi na przyszłość

Chcąc zdominować prestiżowy segment aut premium, Audi musi produkowaćjeszcze więcej aut. Aby to osiągnąć, planuje inwazję zupełnie nowychmodeli.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Sport Quattro Concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019