Wyszukiwałeś:

Sportage

. Znaleziono 347 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sportage

Spróbuj też wyszukać: sorento sportage 2011 sportage kia czesci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 347 wszystkich):

Sportage z nowym dieslem

Do sprzedaży trafił właśnie model Kia Sportage z całkowicie nowym silnikiemdiesla. Jest to dwulitrowa jednostka o mocy 140 KM.

 

Słowacka Kia Sportage

W pierwszym tygodniu czerwca w słowackiej fabryce Kia w miejscowości Żilinaruszyła produkcja odświeżonego modelu Sportage. Do końca tego roku zakładykoreańskiej firmy opuści 40 tys. egzemplarzy tego SUV-a.

 

Sportage z 7-letnią gwarancją

7-letnia gwarancja powoli staje się znakiem rozpoznawczym modeli marki Kiawytwarzanych na Słowacji. Do rodziny cee'da dołączyła teraz Kia Sportage.

 

Odświeżona Kia Sportage

Jako jedną ze swoich premier na salonie samochodowym w Londynie koreańska Kiazaprezentowała odświeżoną wersję modelu Sportage. SUV pojawi się wsprzedaży w Europie jesienią tego roku.

 

Kia Sportage: Koreańczyk ze słowacką duszą

Terenówki, SUV-y, crossovery - moda na tego typu pojazdy, jaka od pewnegoczasu istnieje nie tylko w Europie, sprawia, że rywalizacja w tym segmenciestaje się coraz bardziej zażarta. W tym gronie dość silną pozycję ma KiaSportage, która jednak nie zamierza zadowolić się pozycją średniaka.

 

Tak wygląda nowa Kia Sportage

Na zbliżającej się coraz większymi krokami wystawie samochodowej w Genewiena stoisku Kii będzie miała miejsce światowa premiera nowej generacji modeluSportage. W sprzedaży nowy SUV pojawi się pod koniec bieżącego roku.

 

Więcej o nowej Kii Sportage

Nowa Kia Sportage po raz pierwszy oficjalne została zaprezentowana podczastegorocznej wystawy w Genewie. Do sprzedaży trzecia generacja tego miejskiegoSUV-a trafi już w sierpniu, a już teraz znamy większośćszczegółów na temat tego modelu.

 

Kia Sportage: Koreańczyk z Europy

Trzecia generacja kompaktowego SUV-a Kia Sportage to połączenie technologiizastosowanej w bliźniaczym modelu Hyundai ix35, ze stylistyką godnąeuropejskiego rynku. Nowy Sportage właśnie wjeżdża do polskichsalonów z przyczepioną metką, na której widnieje cena 66 900zł.

 

Kia Sportage: Kolejny as z koreańskiej talii

Jeśli ktoś wciąż lekceważy produkty koreańskiej motoryzacji, to albo żyjew innym świecie, albo nie stać go na obiektywną ocenę. Kia Sportage tokolejny model rodem z południowej części Półwyspu Koreańskiego,który odważnie wjechał do Europy i nie zamierza grać roli wyłączniestatysty.

 

Kia Sportage hitem nad Wisłą

Swoją olbrzymią popularność zawdzięcza głównie boomowi, jaki wostatnim czasie panuje w segmencie kompaktowych SUV-ów. Konkurencja jesttam jednak ogromna, dlatego nie byłoby sukcesu w postaci sierpniowego triumfu wrankingach Top Ten mojeauto.pl bez wielu dodatkowych asów, jakie ma wswojej talii Kia Sportage.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019